اینجا قلمرو من است Here is my territory

ADS
نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/29, 07:33 بعد از ظهر
تبریک تبریک                 برد استقلال



نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/27, 07:16 بعد از ظهر


دسته بندی : سرگرمی ,
برچسب ها : تست های روانشناسی , روانشناسی , تست ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/27, 03:29 بعد از ظهر

در این پست از سكه آهنگ جدید معین با نام "مجنون" را برای دانلود قرار میدهیمآهنگ معین مجنون

آهنگ جدید "مجنون"در بهمن ماه سال 90 منتشر شده است

نام آهنگ:مجنون

خواننده:معین

شاعر:مریم حیدرزاده

آهنگساز:رامین زمانی

تنظیم:رامین زمانی

حجم:3.19 مگابایت

كیفیت:MP3 128 KB

مدت زمان:3 دقیقه و 29 ثانیه

متن:متن آهنگ مجنون معین

دانلود آهنگ مجنون (سرور اصلی لینك مستقیم) (سرور 1) (سرور كمكی)

پخش آنلاین آهنگ جدید معین "مجنون"

حجم:170 كیلوبایت

كیفیت:6kbps

برای پخش آنلاین آهنگ مجنون معین اینجا كلیك كنید



دسته بندی : دانلود آهنگ ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/27, 03:29 بعد از ظهر

مرتضی پاشایی تیتراژ سریال مثل شیشه را اجرا كرده است.میتوانید از سایت newskadeدانلود كنیدمثل شیشه

آهنگ مثل شیشه در بهمن سال 90 منتشر شده است

نام آهنگ:مثل شیشه

خواننده:مرتضی پاشایی

كیفیت:MP3 128KB

مدت زمان:3 دقیقه و 33 ثانیه

حجم:3.24 مگابایت

متن:متن آهنگ مثل شیشه مرتضی پاشایی

دانلود آهنگ مثل شیشه مرتضی پاشایی (سرور اصلی لینك مستقیم) (سرور 1) (سرور كمكی)


بخش آنلاین آهنگ مثل شیشه تیتراژ برنامه مثل شیشه

حجم:78kb

كیفیت:WMA 10Kbps

برای پخش آهنگ مثل شیشه اینجا كلیك كنید



دسته بندی : دانلود آهنگ ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/26, 05:38 بعد از ظهر

تصاویر زیر مروبط به رستوران ال دیابلو (El Diablo) است كه روی یك آتشفشان قرار گرفته در یكی از جزایر كشور اسپانیا واقع است كه در شمال غرب Morocco واقع شده است

این آتشفشان فعال است و از گرمایش برای طبخ غذا استفاده میكنند.آشپزخانه این رستوران در یكی از دهانه های كوچك این آتشفان واقع شده است


atashfeshan3.jpg
پخت و پز روی آشتفشان36 بازدیدپخت و پز روی آشتفشان
atashfeshan1.jpg
پخت و پز روی آشتفشان39 بازدیدپخت و پز روی آشتفشان
atashfeshan2.jpg
پخت و پز روی آشتفشان45 بازدیدپخت و پز روی آشتفشان



دسته بندی : عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:45 بعد از ظهر


 کودکان به عنوان نسل آینده‌ساز جامعه یاد می‌شوند و بیشتر کارشناسان اجتماعی، روان‌شناسی و... معتقدند اگر از همان دوران کودکی، آموزش‌های مناسب به شهروندان کوچک جامعه ارائه شود، مشکلات اجتماعی در آینده کاهش می‌یابد.

 در همین راستا، نهادهای اجتماعی بویژه در سال‌های اخیر بیشترین فعالیت‌ خود را بر این قشر از جامعه متمرکز کرده‌اند که برنامه‌هایشان در هفته جهانی کودک دوچندان می‌شود. شهرداری هم به عنوان یک نهاد اجتماعی ـ خدماتی همواره  برای کودکان سرمایه‌گذاری کرده و علاوه بر پرداختن به این موضوع، معمولاً در طول سال برنامه‌های ویژه‌ای را برای کودکان و حتی اولیا آنها در دست اجرا دارد که این فعالیت‌ها از تنوع خاصی برخوردارند. 



 در سیستم شهرداری علاوه بر معاونت امور شهری و فضای سبز که گاهی در زمینه آموزش کودکان با موضوعات بازیافت، محیط‌زیست، فضای سبز و ساماندهی فعالیت دارد و مسابقه‌ها و جشن‌هایی را هم برگزار می‌کند، بیشترین فعالیت برای کودکان از طریق معاونت امور اجتماعی و فرهنگی انجام می‌شود.

در این معاونت،‌اداره‌های مختلف مانند آموزش و مشارکت‌های اجتماعی، کارآفرینی، سلامت، فرهنگی و... نه تنها در روز جهانی کودک، بلکه در تمام طول سال برای کودکان برنامه دارند و حتی اقدام به راه‌اندازی مکان‌هایی مانند خانه اسباب‌بازی، خلاقیت و.... برای این قشر از جامعه کرده‌اند که هر یک اهدافی را دنبال می‌کنند.

کودک  و جامعه

از تمامی زمینه‌ها برای آموزش کودکان باید استفاده کرد، چون کودکان نسل آینده‌‌اند و با این کار در آینده نیاز به ارائه آموزش‌های فعلی نیست.‌ این مطلب را «سید‌عابدین عبادی» جانشین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری مطرح می‌کند و می‌گوید: «در گذشته مباحث فقط تئوری بودند و برای کودکان جذابیت نداشتند، اما در سال‌های اخیر به سمتی پیش رفته‌ایم که آموزش غیررسمی و مستمر است.

 یعنی با توزیع اقلام آموزشی، بسته‌های فرهنگی و اجرای طرح‌هایی مانند غنچه‌های شهر و شهردار خانواده و مدرسه  آموزش‌ برای 3 رده سنی به طور خاص در نظر گرفته شده است.»تابستان امسال کودکان منطقه در قالب طرح «شهر در دست بچه‌ها» با هماهنگی شهرداری منطقه به مکان‌های مختلف مراجعه و بازدیدهایی را از شورای شهر، مرکز معاینه فنی خودرو، شرکت شهر سالم، اتوبوسرانی و... داشته‌اند.

این طرح توسط اداره آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری به اجرا درآمد. عبادی در این‌باره می‌گوید: «طرح «شهر در دست بچه‌ها» یکی از فعالیت‌های اجتماعی برای کودکان است که طی آن معمولاً در طول سال برنامه‌های متنوعی را با هماهنگی مدارس و مهد های کودک‌ به اجرا می‌گذاریم.

 یا در موضوع آموزش، نشریه «قاصدک» توزیع می‌شود که خوشبختانه این نشریه با استقبال خوب شهروندان بویژه کودکان منطقه مواجه شده است: به گونه‌ای که براساس ارزیابی شهرداری تهران، منطقه 9 توانست جزو مناطق برتر از لحاظ بازخورد فعالیت شناخته شود.»

جانشین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه می‌افزاید: «در نظر داریم برنامه‌های اجتماعی خود برای کودکان را در تمام سال ادامه دهیم و اوج فعالیت‌ها هم در هفته جهانی کودک است.»برنامه‌های هفته جهانی کودک حوزه اجتماعی در 2 بخش اجرا می‌شود. عبادی با اشاره به این موضوع می‌گوید:

«بخشی از فعالیت‌ها در قالب مسابقه در خانه‌های محله و کتابخانه‌ها خواهد بود و بخش دیگر که از اهمیت ویژه‌ای هم برخوردار است در نمایشگاه نیروی انتظامی خواهد بود. در این نمایشگاه، منطقه چند غرفه برپا خواهد کرد که شامل کتابخوانی، بازی رایانه‌ای، گریم، نقاشی، خلاقیت کودک و... می‌شود و در نظر داریم برای اجرای نمایش هم از تشکل‌های غیردولتی کمک بگیریم.» وی می‌افزاید:

«سال گذشته نمونه نمایشگاه کودکان در بوستان شمشیری بر پا شد و امسال برای متمرکز کردن فعالیت‌ها و آموزش موضوع‌های مختلف، این برنامه را در دستور کار قرار داده‌ایم و حتی هر روز 2 سامانه و جشن برای کودکان برگزار خواهیم کرد.»

 کودک وسلامت

 اداره سلامت یکی از واحدهای زیرمجموعه معاونت اجتماعی و فرهنگی است، اما فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه‌های کودکان دارد و تاکنون با هماهنگی این اداره 3 خانه اسباب‌بازی در منطقه راه‌اندازی شده، طرح مادر و کودک در تمامی محله‌ها به اجرا درآمده و قرار است یک مرکز فرآموز در مرکز آموزش‌های اجتماعی راه‌اندازی شود تا علاوه بر کودکان، خانواده آنان هم با موضوعات مختلف آشنا شوند.

 «امیر پیرایش» رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه درباره مراکز و طرح‌های این اداره می‌گوید: «خانه‌های اسباب‌بازی فقط مقابل مهدها هستند. در این خانه‌ها کودکان 3 تا 7 سال حداکثر برای مدت 2 ساعت پذیرش می‌شوند تا مادر خانواده به کارهای روزمره خود مانند خرید، حضور در کلاس‌های ورزشی و آموزش و.... بپردازد. در راستای همین موضوع هم بوده که خانه‌های اسباب‌بازی در مراکز پرتردد و نزدیک مکان‌های فرهنگی احداث شده‌اند.»

وی می‌افزاید: «در خانه‌های اسباب‌بازی، کودکان تنها با وسایل بازی نمی‌کنند، بلکه هدف شهرداری تربیت فرد اجتماعی از طریق نمایش فیلم و بازی‌ در این اماکن است. به همین دلیل، اکنون 3 خانه در منطقه با تجهیزات کامل دایر شده و در نظر داریم در کتابخانه‌های فتح، کوکب و طوس هم 3 خانه اسباب‌بازی دیگر راه‌اندازی کنیم.»

در خانه‌های اسباب‌بازی اگرچه انواع بازی‌ها به کودکان آموزش داده می‌شود و کارشناسان مرتبط با حوزه کودک حضور دارند، اما در این خانه‌ها طرح‌هایی هم به اجرا در می‌آید که نمونه آن، طرح «مادر و کودک» است. این طرح با هدف ارتقای سلامت کودک، آموزش مهارت‌ها و سبک‌ زندگی، ارتقای بازی در خانواده و ارتباط بین همسالان از طریق بازی به اجرا در می‌آید و در سطح منطقه جمعیت بالایی از طریق خانه‌های اسباب‌بازی هم عضو این طرح شده‌اند و بیش از 80 نفر آنها عضو فعال هستند.

پیرایش می‌گوید: «در محله‌هایی که خانه‌های اسباب بازی نداشتیم، برای گسترش آموزش‌ها از مهدها بهره‌ برده‌ایم و همین باعث استقبال مادران از طرح شده است.»گاهی اوقات مادران کودکانشان را به خانه‌های اسباب‌بازی نمی‌برند و در طرح‌ها هم مشارکت ندارند، اما این به معنای تعطیلی آموزش کودک و مادر نیست.

پیرایش در این‌باره می‌گوید: «در این گونه موارد پا را فراتر نهاده و برای هر 2 هزار نفر یک مربی به عنوان سلامت‌یار انتخاب کرده‌ایم و هر مربی هم حداقل 30 تا 40 رابط سلامت در محله‌ ما دارد که جمعیت آنها در منطقه به یک هزار و 680 نفر می‌رسد و معمولاً آموزش‌ها و مطالب مرتبط از طریق رابطان به اطلاع شهروندان می‌رسد.»ا

داره سلامت شهرداری منطقه طرح‌های دیگری هم برای آموزش کودکان و مادران دارد. پیرایش با اشاره به این موضوع می‌گوید: «در منطقه طرح مادر و کودک به اجرا در آمد، اما باید آن را هدایت و کیفی می‌کردیم. به همین دلیل، برای نخستین‌بار گروهی از مادران را انتخاب و برایشان دوره‌های آموزش خاص در خانه اسباب‌بازی خانه مشق برپا کردیم.

 این مادران اکنون با ویژگی‌های رشد جسمانی، روانی، ذهنی و... کودکان آشنا شده‌ و در نظر داریم از قابلیت‌های آنها در خانه‌ها برای قصه‌گویی، بازی و... استفاده کنیم و در صورت موفقیت طرح را گسترش داده و حتی‌اکنون پیش‌بینی شده که نشریه مادر و کودک به چاپ برسد که تمامی مسئولیتش به عهده مادران است.»پ

یرایش تمامی این اقدامات را برای کاهش آسیب‌ها در جامعه آینده می‌داند و می‌گوید: «مسئولیت اداره سلامت جلوگیری از ایجاد آسیب است و با توجه به اینکه کودک نسل آینده جامعه را تشکیل می‌دهد، اگر از هم‌اکنون بتوانیم با برنامه‌ریزی مناسب و طرح‌های مدرن این کودک را هدایت کنیم، در آینده آسیب‌ها کاهش یافته و شهری سالم خواهیم داشت.» 



دسته بندی : پزشکی/درمانی ,
برچسب ها : کودکان با اصول شهروندی آشنا می‌شوند ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:44 بعد از ظهر
خواص خوراکیها | درمان طبیعی خارق العاده برای ریزش مو

هنگامی که زنان یا مردان شروع به از دست دادن موهای خود میکنند ممکن است به انواع داروهای شیمیایی رجوع کرده و درمان خود در آنها جستو کنند. بهتر است قبل از مصرف این نوع داروها خوردن تخم کدو را هم امتحان کنید.
 

تخم کدو حاوی روغن چرب با اسید لینولئیک و اسید اولئیک است که هر دوی آنها برای جلوگیری از ابتلا به سرطان بسیار مفید میباشد.



به گزارش سلامت نیوز علاوه بر این تخم کدو منبع بسیار غنی از ویتامین ب 6، ویتامین آ و سی است. این دانه، غنی از مواد مفید دیگری همانند کلسیم، آهن، روی و منیزیم است.

برای افرادی که دارای ریزش مو هستند اسیدهای آمینه منحصر به فردی دارد که جلوی ریزش مو را میگیرد.

اثر بر روی رشد مو
از علل ریزش مو، میتوان بهداشت ضعیف و یا بیماری طولانی مدت، ژنتیک، استرس و عدم تعادل هورمونی را نام برد. همچنین کمبود مواد غذایی مهم در رژیم غذایی نیز میتواند ریزش مو را تسریع بخشد.

روغنی که در دانه های تخم کدو تنبل وجود دارد میتواند کمبود این مواد در برنامه غذاییتان را جبران کرده و در مبارزه برای جلوگیری از ریزش مو کمک شایانی داشته باشد.

از کجا آن را باید خرید؟
تخم کدو به آسانی در بسیاری از سوپرهای مواد غذایی، مواد غذایی بهداشتی و فروشگاه در دسترس است.

شما می توانید تخم کدو خام، خشک، شور و یا بو داده را از این مکانها تهیه کنید.

میتوانید از روغن آن هم به آسانی استفاده کنید اما از آنجایی که طعم بسیار قوی دارد باید آن را با یک روغن دیگر هم مخلوط کنید تا طعم آن بهبود یابد.

راه برای افزودن به رژیم غذایی خود
خوردن یک تعداد انگشت شماری از تخم کدو در طول روز کافی است، اما اگر شما به دنبال تنوع بیشتری هستید میتوانید روغن آن را به سالاد خود اضافه کنید یا کمی از آن را به سوپ مورد علاقه خود بیفزایید.

چه زمانی به نتیجه میرسم؟
اگر انتظار دارید بلافاصله موهایتان رشد کند باید بگویم که در اشتباه هستید.

صبر کلید حل این مشکل است. در فاصله زمانی بین سه ماه تا یک سال به نتیجه مورد نظر خود میتوانید برسید.



دسته بندی : پزشکی/درمانی ,
برچسب ها : درمان طبیعی خارق العاده برای ریزش مو ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:41 بعد از ظهر

Ashampoo Photo Optimizer می تواند به صورت واقعا جادویی ، عکس های شما را تنها با یک کلیک بهینه سازی کرده و جلا دهد. نیازی نیست که تنظیمات مقدار رنگ یا تصحیح گاما را تغییر دهید. هیچ گونه دستکاری برای تعیین کردن تعادل رنگ سفید یا سیاه ، کنتراست و مقدار نوردهی در استفاده از این نرم افزار ، نیاز نمی باشد. تمامی این بهینه سازی ها با یک کلیک انجام شده و عکسی زیبا، مجلل و با کیفیت در نهایت نصیب شما خواهد شد.
Ashampoo Photo Optimizer دارای رابط گرافیکی مدرن و ساده ای می باشد. شما با استفاده از آن می توانید چندین افکت را روی عکس های خود اعمال کنید و عکسی هنرمندانه خلق کنید. این نرم افزار ، کاملترین ابزار برای ساخت افکت های حرفه ای روی عکس می باشد که کاربران می توانند در نهایت سادگی از آن استفاده کنند.
رابط گرافیکی Ashampoo Photo Optimizer کاملا با نمایشگر تصاویر ( به سبک مرورگر) یکپارچه و سازگار می باشد و دسترسی به تمامی تصاویر دیجیتال را برای شما ساده می کند. علاوه بر این شما می توانید نحوه نمایش بند انگشتی (Thumbnail) عکس ها را نیز تنظیم کنید.
تهیه نسخه پشتیبان از دیگر امکانات Ashampoo Photo Optimizer است


تا دیگر نگران خراب کردن یک عکس توسط نرم افزار نباشید، زیرا همیشه می توانید عکس اولیه را بازیابی کنید.

امکانات اصلی نرم افزار Ashampoo Photo Optimizer :
1- سرعت :
- تبدیل فرمت عکس ها به فرمت های دلخواه.
- بهینه سازی چندین عکس تنها با یک کلیک.
- از بین بردن قرمزی چشم ها.
2- سادگی :
- رابط گرافیکی ساده و مدرن.
- نمایشگر عکس در سبک مرورگر.
- مشاهده قبل و بعد از بهینه سازی.
3- قدرت :
- تغییر تندی رنگ ها در عکس.
- معکوس کردن رنگ های عکس.
4- امنیت :
- تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار.
- ساخت واترمارک روی عکس ها.
5- به روز :
- اتصال به فیس بوک ، Picasa و دیگر شبکه های اجتماعی.
- ارسال عکس ها از طریق ایمیل.
- پشتیبانی از صفحات تمام لمسی.
6- بهینه سازی تصاویر با یک کلیک.
7- عملکردهای فراوان :
- حذف قرمزی چشم.
- تصحیح رنگ.
- ساخت واترمارک.
- معکوس کردن.
- چرخش تصاویر.


تصاویری از محیط نرم افزار:  یک
وبسایت سازنده : www.ashampoo.com
  Download Ashampoo Photo Optimizer 4.0.3 Multilanguage ( به زبان انگلیسی )

لینک دانلود را در دانلود منیجر وارد کرده و شروع به دریافت کنید
دانلود

دانلود

لینک دانلود مستقیم :
http://www.share724.com/download3/graphic/Ashampoo.Photo.Optimizer.4.0.3.rar

Size : 31.79 MB
پسورد : www.p30world.com


دسته بندی : دانلود برنامه برای رایانه و موبایل , موبایل و رایانه ,
برچسب ها : نرم افزار بهینه سازی تصاویر ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:39 بعد از ظهر

در شمالی ترین،شهر دانمارکی ها می توان یک نشانه قرآنی را دید. در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می توان در سجیه دید. جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابرین این پدیده زیبا بوجود می آید و این همان چیزی است که در قرآن آمده است.

)



در قرآن بارها از آیات و نشانه های خداوند شنیده اید. اما هیچ گاه به آنها در اطرافمان توجه نکرده ایم. این یکی از همان نشانه های است که خداوند در آیات مختلف درباره آن سخن گفته است. با دیدن این مناظر عجیب و زیبا، می توان بیشتر تعمق کرد.

سورة مباركه الرحمن:

مَرَجَ الْبَحْرَیْنِ یَلْتَقِیانِ (19) بَیْنَهُما بَرْزَخٌ لا یَبْغِیانِ (20) فَبِأَیِّ آلاءِ رَبِّكُما تُكَذِّبانِ (21) یَخْرُجُ مِنْهُمَا اللُّؤْلُؤُ وَ الْمَرْجانُ (22)

19. دو دریا را به گونه ای روان كرد كه با هم برخورد كنند.20. اما میان آن دو حد فاصلی است كه به هم تجاوز نمی کنند.21. پس كدامین نعمتهاى پروردگارتان را انكار مى‏ كنید؟ 22. از آن دو، مروارید و مرجان خارج مى‏ شود.

سوره مباركه فرقان آیه 53:

« و هو الذی مَرَجَ البحرینِ هذا عَذبٌ فُراتٌ و هذا مِلحً اُجاجً وَ جَعَلَ بَینَهما بَرزَخا و حِجراً مَهجوراً»

و اوست كسی كه دو دریا را موج زنان به سوی هم روان كرد این یكی شیرین و آن یكی شور و تلخ است ومیان آن دو حریمی استوار قرار داد.

سوره مباركه فاطر آیه 12:

وَمَا یَسْتَوِی الْبَحْرَانِ هَذَا عَذْبٌ فُرَاتٌ سَائِغٌ شَرَابُهُ وَهَذَا مِلْحٌ أُجَاجٌ وَمِن كُلٍّ تَأْكُلُونَ لَحْمًا طَرِیًّا وَتَسْتَخْرِجُونَ حِلْیَةً تَلْبَسُونَهَا وَتَرَى الْفُلْكَ فِیهِ مَوَاخِرَ لِتَبْتَغُوا مِن فَضْلِهِ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ

این دو دریا یکسان نیستند: یکی آبش شیرین و گواراست و یکی شور و تلخ، از هر دو گوشت تازه می خورید، و از آنها چیزهایی برای آرایش تن خویش بیرون می کشید و می بینی که کشتی ها برای یافتن روزی و غنیمت، آب را می شکافند و پیش می روند، باشد که سپاسگزار باشید.

سوره مباركه نمل آیه 61:

اَمَّنْ جَعَلَ الْاَرْضَ قَرَارًا وَ جَعَلَ خِلالَهَا اَنْهَارًا وَ جَعَلَ لَهَا رَوَاسِیَ وَ جَعَلَ بَینَ الْبَحْرَیْنِ حَاجِزًا ءَاِلهٌ مَعَ اللهِ بَلْ اَکْثَرُهُمْ لَا یَعْلَمُونَ 

[آیا شریكانى كه مى ‏پندارند بهتر است‏] یا آن كس كه زمین را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پدید آورد و براى آن، كوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد، و میان دو دریا برزخى گذاشت؟ آیا معبودى با خداست؟ [نه،] بلكه بیشترشان نمى ‏دانند.



دسته بندی : عکس های جدید , خبری , سرگرمی ,
برچسب ها : دریای عجیب ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:38 بعد از ظهر

دانشمندانی که با دستکاری ویروس مرگبار آنفلوآنزای پرندگان، موفق به تولید ویروسی با قدرت بسیار فراگیر و نابودکننده بشر شده بودند، به دلیل نگرانی از سوء استفاده احتمالی تروریست ها از این ویروس، تحقیقات خود را به طور موقت متوقف کردند.


 


به گزارش سرویس علمی ایسنا، این پژوهشگران در نامه ای که در دو نشریه علمی «ساینس» و «نیچر» منتشر کرده اند، خواستار آن شده اند که در مورد ارزش و همچنین خطرات انجام چنین مطالعاتی بحث و گفت وگو صورت گیرد.

مقامات دولتی ماه گذشته از مولفان این تحقیقات خواستند که پیش از انتشار مقالات خود، جزییات مهمی را از آنها حذف کنند. گروهی از مشاوران دولت آمریکا هشدار داده بودند که اطلاعات موجود در این تحقیقات ممکن است برای اقدامات تروریستی مورد استفاده قرار گیرد.

متخصصان ایمنی زیستی نگرانند که یک نوع تغییر یافته و مسری تر از ویروس آنفلوآنزای مرغی ممکن است باعث همه گیری مرگباری شود که تلفات آن حتی از شیوع آنفلوآنزای اسپانیایی که در فاصله سال های ۱۹۱۸ تا ۱۹۱۹، جان حدود ۴۰ میلیون نفر را ستاند، هم بیشتر باشد.

این هیات که در وزارت بهداشت آمریکا در مورد ایمنی تحقیقات بیولوژیک به دولت مشاوره می دهد، توصیه کرده است که جزییات مهمی از محتوای مقالات مربوط به این تحقیقات تازه حذف شود و همین مساله باعث واکنش های خشمگینانه ای در سطح بین المللی شده است. هیات مشاور دولت آمریکا در حوزه ایمنی تحقیقات زیستی از ۱۸ کارشناس دولتی و ۲۳ متخصص خارج از دولت تشکیل شده است. این نهاد که می تواند به پژوهشگران توصیه هایی کند، قادر نیست مانع از انتشار تحقیقات آنها شود.

در حالی که ویروس H۵N۱ که نوعی ویروس آنفلوآنزای پرندگان است، برای انسانها بسیار مرگبار است، اما تلفات آن تا کنون محدود بوده است، زیرا به سادگی از انسان به انسان سرایت نمی کند.

اما پژوهشگران دانشگاه «اراسموس» هلند و دانشگاه «ویسکونسین مدیسون» آمریکا در پژوهشی مشترک، این ویروس را به شکلی تغییر دادند که امکان سرایت آن بین موش خرما ها بسیار بیشتر شد.

دو نشریه علمی اکنون می خواهند که نتایج این تحقیقات را به استثنای بخش های حساس آن، منتشر کنند و همزمان مسؤولان آنها در حال رایزنی با دولت آمریکا هستند تا راهی برای ارائه این اطلاعات به «دانشمندان مسؤول» پیدا شود.

سازمان بهداشت جهانی ماه دسامبر ۲۰۱۱ در بیانیه ای اعلام کرد که محدود کردن دسترسی عمومی به نتایج تحقیقات، به توافق حاصل شده میان اعضای سازمان لطمه خواهد زد.

دانشمندانی که تحقیقات اخیر در مورد نوع جدید ویروس آنفلوآنزای مرغی را انجام داده اند، در نامه ای نوشته اند که دانش مربوط به انواع مسری تر ویروس آنفلوآنزا پیش از پیدایش آنها در طبیعت، برای کمک به تضمین بهداشت و سلامتی عمومی مهم است.

گزارش ها حاکی است که در جریان یک نشست جهانی در ماه فوریه، ممکن است موضوع انتشار این تحقیقات مورد بحث قرار گیرد.



دسته بندی : پزشکی/درمانی ,
برچسب ها : مرگبارترین تحقیق سال های اخیر ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/25, 05:37 بعد از ظهر

خبرگزاری فارس: تحقیقات جدید در آمریکا نشان داد خطر ابتلا به سکته های مغزی در افرادی که به میزان کمتری در معرض نور خورشید قرار دارند، بیشتر است.

خبرگزاری فارس: ارتباط نور خورشید با سکته مغزی

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از پایگاه خبری "هلس دی نیوز" آمریکا، این تحقیقات حاکی است: میزان نور خورشیدی که به بدن می رسد، درصد احتمال ابتلا به سکته های مغزی را مشخص می کند.


پژوهشگران دانشگاه آلاباما در جریان تحقیقات خود از 30 هزار فرد بالای 45 سال دریافتند: کسانی که به میزان کمی در معرض نور خورشید قرار دارند، یک برابر و نیم بیشتر از دیگران در معرض خطر ابتلا به سکته های مغزی قرار دارند.

این پژوهشگران همچنین دریافتند کسانی که در مناطق سردتر زندگی می کنند خطر ابتلای آنها به سکته های مغزی بیشتر است.

خانم لسلی مک لور مسئول این تحقیقات گفت: ما هنوز به طور مشخص رابطه بین نور خورشید و سکته های مغزی را نمی دانیم. فرضیه های زیادی مطرح است اما حقیقتا هنوز مکانیزم پس پرده آن را نمی دانیم.

تحقیقات دیگری نیز نشان داده است که استفاده بیشتر از ویتامین D خطر ابتلا به سکته های مغزی را به میزان 11 درصد کاهش می دهد.

منبع اصلی دریافت این ویتامین بجز منابع گیاهی مثل غلات و حیوانی مثل ماهی ساردین و شیر، نور آفتاب است به طوری که ۱۰ تا ۲۰ دقیقه ماندن در زیر نور آفتاب، نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین را تامین می‌کند.

ویتامین D چندین نقش کلیدی در بدن دارد و از همه مهمتر کمک به جذب مواد معدنی کلسیم و فسفر از غذا است.

کمبود این ویتامین همچنین باعث پوکی استخوان در کهنسالی می‌شود.



دسته بندی : پزشکی/درمانی ,
برچسب ها : ارتباط نور خورشید با سکته مغزی , ویتامین D , پوکی استخوان , سکته های مغزی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/24, 06:52 بعد از ظهر

صادقانه جواب بدهید! پایین سوالات را نخوانید، تستتان خراب می شود!

1.  به سمت خانه ی دوست پسر/دوست دخترتان در حرکت هستید. دو راه برای رسیدن به آنجا پیش روی شماست. یکی راهی مستقیم است که شما را خیلی زود به مقصد خواهد رساند اما خیلی خسته کننده است. راه دیگر خیلی طولانی تر از راه اول است اما جالب و سرگرم کننده است، و حوصله تان هم سر نخواهد رفت. شما کدام راه را برای رسیدن به دوست پسر/دوست دخترتان انتخاب می کنید؟

2.  در راه به دو بوته ی گل رز برخورد می کنید، یکی پر از گل های رز قرمز و دیگری پر از گل رزهای سفید است. تصمیم می گیرید که 20 شاخه از این گل ها برای دوستتان بچینید. این گل ها را می توانید از هر ترکیبی انتخاب کنید. حال بگویید چه تعدادی قرمز، چه تعدادی سفید، یا اینکه همه را سفید و همه را قرمز انتخاب می کنید؟

3.  سرانجام به مقصد می رسید. یکی از اعضای خانواده ی دوستتان در را برای شما باز میکند. می توانید از او بخواهید که دوستتان را صدا کنند، یا اینکه خودتان برای صدا کردن او می روید؟

4.  به سمت اتاق  دوست پسر/دوست دخترتان می روید، ولی کسی آنجا نیست. تصمیم می گیرید که گل ها را همانجا بگذارید. آنها را روی تختخواب می گذارید یا روی طاقچه ی پنجره؟

۵.  حالا وقت برگشتن به خانه رسیده است. باز بگویید که برای برگشت کدام راه را انتخاب میکنید، راه کوتاه اما ساده، یا راه طولانی ولی سرگرم کننده را؟

و اما جواب ها.....

1.  راه نمایانگر حالت عاشق شدن شماست. اگر راه کوتاه را انتخاب کنید، یعنی اینکه خیلی زود و به آسانی عاشق می شوید. اگر راه طولانی را انتخاب کنید، شما برای خودتان زندگی می کنید و زود در دام عشق گرفتار نمی شوید.

2.  شمارش تعداد گل های قرمز نمایانگر میزان دَهِش شما در رابطه تان است، و تعداد گل های سفید نمایانگر توقعات شما از طرف مقابل است. اگر 18 شاخه گل قرمز و 2 شاخه گل سفید انتخاب کنید، یعنی در رابطه %90 دهش دارید و درعوض فقط %10 توقع دارید.

3.  این سوال نمایانگر رفتار شما در برخورد با مشکلاتی است که در رابطه تان پیش می آید. اگر از اعضای خانواده می خواستید که دوستتان را صدا کند، یعنی فردی هستید که از ایجاد مشکلات در رابطه احتراز می کنید و درصورت وقوع مشکل، امیدوارید که به خودی خود حل شود. اما اگر خودتان برای صدا کردن دوستتان می روید، یعنی فردی رک و راست تر هستید و برای حل مشکلات فوراً اقدام می کنید.

4.  محلی که برای گذاشتن گل ها انتخاب میکنید، نمایانگر میزان علاقه ی شما برای ملاقات کردن دوست پسر/دوست دخترتان است. اگر گل ها را روی تختخوابش بگذارید یعنی دوست دارید او را زود به زود ببینید. اما اگر آنها را روی طاقچه ی پنجره بگذارید یعنی دوست ندارید او را مداوماً یا زیاد ملاقات کنید.

۵.  راه برگشت به خانه نمایانگر این است که چه مدت در رابطه ی عشقیتان می مانید. اگر راه کوتاه را انتخاب کنید، یعنی خیلی ساده و زود از کسی دل می کنید و رابطه تان را بر هم می زنید. اما اگر راه طولانی تر را انتخاب کنید، طولانی تر در رابطه هایتان میمانید.

Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.




Preview :

تست عشق
سه شنبه, 17 شهریور 1388
صادقانه جواب بدهید! پایین سوالات را نخوانید، تستتان خراب می شود! 1.  به سمت خانه ی دوست پسر/دوست دخترتان در حرکت هستید. دو راه برای رسیدن به آنجا پیش روی شماست. یکی...

Powered by QuoteThis © 2008


دسته بندی : سرگرمی , هنری , پزشکی/درمانی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/24, 06:24 بعد از ظهر

در این پست  تكرار آهنگ جدید سیاوش قمیشی آهنگ جدید و زیبای "تكرار" با صدای سیاوش قمیشی را برای دانلود قرار میدهیم

آهنگ "تكرار" سیاوش قمیشی در بهمن ماه سال 90 منتشر شده است

نام آهنگ:تكرار

خواننده:سیاوش قمیشی

شعر: محمود برزویی

آهنگساز:سیاوش قمیشی

تنظیم:مسعود فولادی

حجم:3.35 مگابایت

مدت زمان:3 دقیقه و 40 ثانیه

كیفیت:MP3 128 KB

متن:متن آهنگ تكرار سیاوش قمیشی

دانلود ترانه تكرار سیاوش قمیشی: (سرور اصلی لینك مستقیم) (سرور 2) (سرور كمكی)

پخش آنلاین آهنگ تكرار سیاوش قمیشی

كیفیت:WMA 8 KBps Mono

حجم:177 KB

برای پخش آنلاین آهنگ تكرار اینجا كلیك كنید





مطالب مرتبط



دسته بندی : دانلود آهنگ ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/24, 05:23 بعد از ظهر





این عکس ها رو به فراماسونی ها ربط می دن
 
شما چه قضاوت می کنید؟


دسته بندی : عکس های جدید , سیاسی , هنری ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1390/11/24, 05:22 بعد از ظهر
:.





» عشقی که هوس نیست! ( 1393/01/27 )
» با دختر بزرگ تر از خودم ازدواج کنم؟ ( 1393/01/27 )
» 13 عضو بی استفاده در بدن که نیازی به آنها نداریم! ( 1393/01/10 )
» از کاغذ سازی نوکیا تا برنج فروشی سامسونگ!غول های موبایل قبلا چه کاره بوده اند؟! ( 1392/12/29 )
» چشمان زیبای شما در قاب تصویر به روایت سورن مانولیان ( 1392/12/21 )
» خالق زیبای من ( 1392/11/13 )
» ۱۰ مکانی که اجازه مشاهده آنها روی نقشه گوگل را ندارید ( 1392/11/13 )
» گزارش تصویری: سیاستمداران دنیا با ژست‌های عجیب ( 1392/10/29 )
» 7 شوخی زشت آقایان با خانم ها ! ( 1392/10/25 )
» عکس: محافظت از روحانی با کیف ضدگلوله ( 1392/10/25 )
» سرتیم حفاظت سیدحسن نصرالله کیست؟ + تصاویر ( 1392/10/25 )
» بابک زنجانی چقدر ثروت دارد؟ ( 1392/10/25 )
» ترانه طنزی که ناصر فیض در انجمن شعر شهر خواند ( 1392/10/25 )
» عکس هایی متفاوت از حاشیه های مراسم دیشب توپ طلا ( 1392/10/25 )
» عکس: کاسیاس و همسرش ( 1392/10/20 )
» چرا استفاده از شبکه‌های Wi-Fi عمومی برای انجام امور بانکی و شخصی بسیار خطرناک است؟ ( 1392/10/16 )
» عکس: بازهم شادی عجیب غلامپور! ( 1392/09/29 )
» عکس: خودروی فرمانده ارتش ( 1392/09/29 )
» طالع گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع بینی بر اساس گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع‌بینی براساس گروه خونی! ( 1392/09/28 )
» طنز/ علی لاریجانی:آمریکا خیلی پررو شده! ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013"آتلانتیک"(2) ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013 "آتلانتیک" ( 1392/09/21 )
» گران‌ترین لپ‌تاپ‌های دنیا+ عکس ( 1392/09/21 )
» بازتاب عذرخواهی کفاشیان از مسی ( 1392/09/21 )
» وقتی همسر اوباما غیرتی می شود +عکس ( 1392/09/21 )
» نامه فرناندا لیما رئیس جمهور برزیل به ضرغامی! ( 1392/09/18 )
» عکس: تغییر دکوراسیون اتاق رهبر انقلاب در 14 سال ( 1392/09/17 )
» تصاویر کوهنوردی حسن روحانی در ارتفاعات تهران ( 1392/09/17 )
موضوعات

صفحات

نظرسنجی

دوست دارید وبلاگ در چه زمینه هایی فعال باشد؟



لینکدونی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic