اینجا قلمرو من است Here is my territory

ADS
نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/27, 06:37 بعد از ظهر
عصرایران:در حالی که "علیرضا شیخ عطار" سفیر ایران در آلمان با متهم کردن سایت ها به دروغگویی، گفته است که هیچ گونه «ملامسه»ای با نماینده زن در پارلمان آلمان نداشته ، فیلم منتشر شده توسط رسانه ها ، خلاف این ادعا را نشان می دهد.

ماجرا از این قرار است که در اجلاس امنیتی مونیخ ، سفیر ایران ، پس از دیدن خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان و نماینده پارلمان ، به نشانه احترام و سلام ، دست خود را بالا برد و نماینده زن آلمان ، دستش را به دست شیخ عطار زد.

سخنگوی این سیاستمدار آلمانی هم با انتشار متنی تایید کرده است که شیخ عطار قصد دست دادن نداشت بلکه این، سیاستمدار آلمانی بود که در واکنش به سفیر ایران، با او دست داد.

واقع مطلب هم همین است و دیپلمات باسابقه ای مانند شیخ عطار نیز حتماً می داند که مقامات ایرانی هرگز با خانم ها دست نمی دهند و لذا شیخ عطار هم چنین قصدی نداشته است و این ، زن آلمانی بوده که دستش را به دست شیخ عطار زده است.

این نوع از دست دادن در ایران به نام "بزن قدش" و در غرب با عنوان "های فایو" شناخته می شود که دو طرف با بلند کردن دست و قرار دادن کف دست خود به سوی کف دست طرف مقابل، دست های یکدیگر را به هم می زنند.

نوشتار حاضر ، هرگز اصل دست دادن - یا به قول شیخ عطار ، "ملامسه" - را در کانون توجه خود ندارد و اساساً مشکل کشور ما نیز این نیست که آیا دست شیخ عطار به دست خانم آلمانی خورده یا نه؟ بلکه دغدغه این نوشتار ، آن است که چرا برخی مسوولان کشورمان به راحتی، نه تنها خود دروغ می گویند، بلکه دیگران را هم متهم به دروغگویی می کنند! و فکر می کنند که مردم نمی فهمند و نخواهند فهمید؟!در همین ماجرا ، شیخ عطار نه تنها به دروغ گفته که هیچ ملامسه ای بین دست ها وجود نداشته ، بلکه سایت ها را نیز متهم کرده که خبر کذب منتشر کرده اند و سپس برایشان اظهار تأسف هم کرده است!
در حالی که می توانست صادقانه بگوید: من دستم را به نشانه سلام و احترام بالا بردم و این نماینده آلمانی بوده که دستش را به دستم کوبید در حالی که من چنین قصدی نداشتم.

اما این که یک "واقعه رخ داده" - که انصافاً شیخ عطار در آن خلافی نکرده بوده - را منکر شود و به دروغ بگوید که هیچ تماسی انجام نشد و بعد هم بقیه را متهم به دروغ کند ، قابل تحمل نیست.
دست دادن با نامحرم ، هر چند در فقه شیعی ، گناهی فردی است ، اما دروغ گفتن ، "گناه کبیره " است و اتفاقاً یکی از مصیبت های بزرگ کشورمان نیز همین مساله است که متأسفانه در برخی رده های مدیریتی نیز شیوع پیدا کرده است.

قبل از این، در واکنش به این موضوع، شیخ عطار در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفته بود: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت. متأسفانه سایت‌های داخل کشور بدون اینکه در جریان کم و کیف ماجرا باشند اقدام به انتشار این خبر کرده‌اند.

رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت خارجه ایران هم گفته بود: اینها هجمه تبلیغاتی است که علیه سفیر ما در آلمان شروع شده که در گذشته نیز سابقه داشته است. برخی رسانه‌ها می‌خواهند به شکلی حضور پر رنگ ایران در اجلاس امنیتی مونیخ را زیر سوال ببرند و یا نقشی که آلمان می‌تواند در برقراری روابط هدفمند که به حل مشکلات بین‌المللی کمک کند تحت تاثیر قرار دهند و با نقش آلمان مخالفت کنند. این خبرسازی‌ها قبلا هم سابقه داشته است و هیچ خلافی توسط سفیر ما صورت نگرفته است. سخنگوی حزب سبز آلمان نیز بر این موضوع تاکید کرده بود.

مقامات ایرانی معمولا در ملاقات با زنان از دست دادن با آنها خودداری می کنند و برای ابراز احترام و خوش آمدگویی ، دست راست را بر روی سینه خود می گذارند یا اینکه با چسباندن دو کف دست بر روی یکدیگر به شیوه مرسوم در شرق آسیا، ادای احترام و خوش آمدگویی می کنند.

نماینده زن آلمانی: کار من بود

سایت خبری دویچه وله آلمان در گزارشی به نقل از مدیر صفحه فیس بوک خانم روت نوشته بود: «سفیر جمهوری اسلامی اصولاً با زنان دست نمی‌دهد و با کلاودیا هم هیچوقت دست نداده است. او در این وضعیت تنها سعی کرده است پاسخی مودبانه بدهد، بی آنکه مجبور شود با کلاودیا دست بدهد. کلاودیا که کاملا با این ژست غیرمترقبه غافلگیر شده بود، تنها دست سفیر را به مدتی کوتاه لمس کرده است. واکنش مودبانه او بخاطر این واقعیت بود که می‌خواست در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ از وزیر امور خارجه و سفیر ایران طی گفتگویی بخواهد که به کارگردان معروف ایرانی جعفر پناهی اجازه دهند برای شرکت در فستیوال فیلم برلیناله به آلمان بیاید.»

کلاودیا نیز در آلمان به دلیل خوش و بش با سفیر ایران از سوی برخی رسانه ها، مورد انتقاد قرار گرفته است. او در واکنش به این انتقادات گفته است که تلاش کرد در حاشیه اجلاس مونیخ خواستار صدور مجوز برای لغو ممنوع الخروجی جعفر پناهی کارگردان ایرانی و امکان سفر او به آلمان برای حضور در جشنواره فیلم برلین شود.

دسته بندی : سیاسی , خبری ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/20, 07:21 بعد از ظهر


دسته بندی : هنری , سیاسی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/12, 07:01 بعد از ظهر
به گزارش اول نیوز و به نقل از رجانیوز، جوزف ساركیسیان تحلیلگر اندیشكده امنیتی-اطلاعاتی "مركز امنیت آمریكای جدید" در تحلیلی درباره آینده ماجراجویی های واشنگتن و تل آویو علیه تهران با عنوان"جنگ با ایران: پنج نفر یا گروهی كه از حمله به ایران سود خواهند برد" نوشت: همچنان كه جهان با تردید به تقابل با برنامه هسته ای ایران می نگرد، افراد یا گروههایی كه از چنین حمله ای سود خواهند برد، مغفول مانده اند.

وی به اشتباه اطلاعاتی بعضی گروه های جنگ طلب در ایالات متحده و غرب درباره ماجراجویی علیه جمهوری اسلامی نیز اشاره كرد و آورد: فهمیدن این قسمت معمای جنگ با ایران و منازعه طولانی مدت بعد از آن و محاسبه منافع و مضرات آن ضروری است.

این تحلیلگر حوزه امنیت ایالات متحده كه تحلیلش در وبسایت تحلیلی "پالیسی میكروفن" منتشر شده معتقد است آیت الله خامنه ای اولین كسی است كه از تقابل نظامی با تهران منتفع خواهد شد.

ساركیسیان در این مقاله، جمهوری اسلامی را دارای بدنه مردمی قدرتمندی ارزیابی كرد و نوشت: اگر اسرائیل به ایران حمله كند، پیش بینی های آیت الله خامنه ای درباره خباثت تل آویو و واشنگتن برای مردم ایران مسجل خواهد شد و به این ترتیب ایرانی‎ها با قدرت هر چه تمامتر پشت سر رهبری در تقابل با اسرائیلی ها و آمریكایی ها قرار خواهند گرفت.

وی معتقد است حمله به ایران، رهبری و حكومت جمهوری اسلامی را بیش از پیش تقویت خواهد كرد.

تحلیلگر اندیشكده "مركز امنیت آمریكای جدید" از بهبود وضعیت اقتصادی كشورهای نفتی از جمله ایران در صورت تهدید جمهوری اسلامی از سوی رژیم صهیونیستی خبر داد و نوشت: اگرچه جنگ با ایران می تواند برای امنیت ملی كشورهای نفتی هزینه بر باشد اما رشد قیمت نفت به معنی درآمد بیشتر برای كشورهای عضو اوپك به عنوان غول های نفتی خواهد بود.

وی اضافه كرد: افزایش قیمت نفت در نتیجه جنگ اسرائیل علیه تهران، حتی می تواند به كاهش فشار ناشی از تحریم های بین المللی علیه ایران بیانجامد.

ساركیسیان معتقد است، حمله تل آویو به تهران جبهه دولت سوریه علیه تررویست های مخالف را نیز تقویت خواهد كرد.

وی در اشاره به قدرت منطقه ای ایران و احتمال درگیر شدن برخی كشورها و گروه های منطقه ای طرفدار تهران با رژیم صهیونیستی در اینباره نوشت: بشار اسد رئیس جمهوری سوریه از دیگر كسانی است كه از جنگ علیه ایران سود خواهد برد. حمله به ایران تمركز جهانی برای كنار زدن اسد را از بین خواهد برد و پیكان حملات را به سمت اسرائیل سوق خواهد داد. چنین شرایطی به اسد قدرت مانور بیشتری در تقابل با گروههای مسلح مخالف خواهد داد.

حزب الله لبنان از جمله دیگر گروه هایی است كه از نظر این تحلیلگر آمریكایی از ماجراجویی رژیم صهیونیستی علیه تهران سود خواهد برد.

وی در اینباره نوشت: حزب الله لبنان كه نماد قدرت شیعه در جهان اسلام بوده و از قدرتمندترین احزاب سیاسی لبنان محسوب می شود از دیگر منتفعین حمله اسرائیل به ایران خواهد بود. حزب الله ثابت كرده است كه می تواند شیعه و سنی را علیه دشمن مشترك یعنی اسرائیل متحد كند و حمله تل آویو به تهران زمینه چنین اقدامی را از سوی حزب الله بیشتر فراهم می آورد.

تحلیلگر اندیشكده "مركز امنیت آمریكای جدید" در پایان، عربستان سعودی به عنوان رقیب ایران در خاورمیانه را نیز از دیگر گروه هایی دانست كه از جنگ تهران-تل آویو خشنود خواهد شد.

دسته بندی : سیاسی , خبری ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/11, 06:54 بعد از ظهر
ه گزارش مشرق، فوتبالیست ها را باید قشری دانست که اصطلاحا «پولدارند»؛ افرادی که سردمدار آنها را باید علی دایی دانست. فردی که در کنار موفقیت های بزرگ فوتبال، حالا یکی از مردان بزرگ بیزینس است. در زیر اشاره ای می کنیم به ۱۰ فوتبالیست برتر ایران در حوزه کسب و کار.


کسب و کار: موضوع کسب و کار و فعالیت های اقتصادی، فرآیندی است که اصلا نیاز نیست یک فرد تخصصی در این حوزه داشته باشد یا به این فکر کندکه می تواند فرد توانمندی باشد یا خیر. در بازی اقتصاد و کسب و کار، پول و سرمایه حرف اول را می زند. به عبارتی پول و سرمایه که باشد، با کمی تکیه بر فکر و تجربه دیگران می توان فرد موفق بود.


فردی که اگر کمی هم شهرت پشت سر داشته باشد، مسیر موفقیت را با سرعتی ورای تصور خواهد پیمود. فوتبالیست ها اتفاقا از همین دست افراد موفق هستند. به طور عامیانه فوتبالیست ها را باید قشری دانست که اصطلاحا «پولدارند»؛ افرادی که از نگاه همگان غم آب و نان ندارند.


اما این دلیل نمی شود آنها به قراردادهای چند صد میلیونی فوتبال بسنده کنند و به فکر این نباشند که رمایه های خود را – که اتفاقا کم هم نیست – در کارهای دیگر به کار نگیرند. این قشر که کم تعداد هم نیستند، از چند سال پیش و در پی بالا رفتن دستمزدبازیکنان فوتبال، یکی پس از دیگری پا در فضای کسب و کار گذاشتند.


افرادی که سردمدار آنها را باید علی دایی دانست. فردی که در کنار موفقیت های بزرگ فوتبال، حالا یکی از مردان بزرگ بیزینس است. در زیر اشاره ای می کنیم به ۱۰ فوتبالیست برتر ایران در حوزه کسب و کار.


۱- علی دایی، آقای پولدار فوتبال ایران


علی دایی آن روز که از اردبیل راه تهران را برای ادامه تحصیل در پیش گرفت، شاید فکر نمی کرد روزی آنقدر پولدار شود که مهمترین رکن زندگی در دنیای مدرن امروز، برایش در اولویت چندم قرار بگیرد. دایی را باید مرد شماره یک اقتصاد فوتبال و حتی ورزش ایران دانست. او که از کنار فوتبال به همه جا رسید و همه نیازهای مالی خود و اطرافیان نزدیکش را مرتفع کرد، این روزها علاوه بر عضویت در اتاق بازرگانی تهران، به عنوان یک تاجر جوان همچنان به دنبال ساخت یک شهرک توریستی در اطراف چالوس است.
آقای گل فوتبال جهان علاوه بر مالکیت چندین فروشگاه و گالری کفش و لباس در مراکز خرید یوسف آباد، منیریه، میدان محسنی و میلاد نور، نمایندگی انحصاری محصولات آدیداس و نایک را هم در ایران دارد و در کنار اینها یک کمپانی تولید البسه ورزشی را هم از چند سال پیش با نام و برند خود ایجاد کرده و پوشاک ورزشی بسیاری از باشگاه ها را تولید می کند.


دایی البته در کنار تمام تلاش هایش در حوزه کسب و کار در تمام این سال ها هیچ گاه از فوتبال فاصله نگرفته و بعد از کنار گذاشته شدن از پرسپولیس، دو فصل است هدایت تیم فوتبال راه آهن را برعهده دارد. حرفه ای که دایی در آن هم مثل حوزه اقتصاد، تحصیل و بازی فوتبال موفق بوده و قراردادهای کلانی به واسطه جاذبه شخصی و جایگاهش منعقد می کند. ناگفته نماند در کنار همه اینها دایی دستی هم در کارهای خیر دارد.۲- خداد اد عزیزی، مرد پرحاشیه اما موفق


چهره پر دردسر، جنجالی، پرحاشیه اما با نمک دهه ۷۰ و ۸۰ فوتبال ایران را هم باید یکی از مردان موفق در حوزه کسب و کار و فعالیت های اقتصادی دانست. او که به لطف درخشش در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۹۸ و ثبت حماسه ملبورن به اسطوره فراموش نشدنی ما ایرانی ها بدل شدت و بلافاصله راه فوتبال اروپا و کشور آلمان را در پیش گرفت، پس از پایان دوران حرفه ای فوتبال، اگرچه یکی از مربیان خاص و پرحاشیه اما کم اثر فوتبال کشور هم به شمار می رود، در طول همه این سال ها نشان داده است که شم اقتصادی خوبی دارد و بسیار با مهارت فکرش را در این مسیر به کار گرفته است. او ابتدای فعالیت اقتصادی خود را با سرمایه گذاری در حوزه پوشاک ورزشی آغاز کرد و همراه با مجید ساعدی فر کمپانی تولید پوشاک «مجید» را که معروفترین برند داخلی است، راه اندازی کرد.
خداداد اما خیلی زود به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری در حوزه پوشاک وقت تلف کردن است و سرمایه اش را در بخش های دیگری به کار گرفت. از معاملات املاک تا ساختمان سازی و این اواخر هم واردات قطعات خودروهای خارجی. او البته این روزها بخشی از سرمایه خود را به دبی برده و یک شرکت تولید قطعات یدکی خودرو هم در کشور سنگاپور احداث کرده است.


این شرکت به نظر می رسد درآمد بسیاری برای حماسه ساز ملبورن دارد و او را راضی نگه داشته است. خداداد اخیرا و بعد از یک دوره حضور در باشگاه ابومسلم به عنوان مدیر فنی، فعالیت خاصی در حوزه فوتبال ندارد.۳- علی کریمی، شماره ۸ پولدار


شماره هشت تاریخی فوتبال ایران، سال ها قبل پیش از آنکه ردای جادوگری بر تن کند، در کرج مسافرکشی می کرد. او یک پیکان گوجه ای داشت. دورانی که به عنوان یک پدیده در فتح تهران بازی می کرد. او وقتی که به پرسپولیس هم پیوست، قبل و بعد از تمرین با ماشین خود کار می کرد تا خرج خود را دربیاورد. از آن روز که فوتبال و زندگی روی خوشش را به علی کریمی نشان داد، توانست به اندوخته های مالی بسیار دست یابد.
حضور چند ساله در سطح اول فوتبال دنیا و مهمتر از آن، عقد قراردادهای میلیاردی با تیم های عربی حوزه خلیج فارس، رفته رفته از علی کریمی مردی پولدار و اغقتصادی ساخت. او جدا از تمام موفقیت های ریز و درشتش در فوتبال و البته منهای تمام محبوبیتی که در این حوزه برای خود به دست آورد، در حوزه کسب و کار هم مردی است که توانایی زیادی دارد.


کریمی فعالیت خود را در فضای اقتصادی و کسب و کار از شراکت با حامد کاویانپور در بحث ساخت و ساز آغاز کرد ولی در ادامه به تیم دو نفره خداد و مجید ساعدی فر در شرکت پوشاک «مجید» پیوست و سرمایه گذاری در این حوزه را آغاز کرد و امروز هم به تنهایی ساخت و ساز ساختمان را در دستور کار دارد. کریمی اخیرا ویلایی در منطقه خوش آب و هوای لواسان ساخته که چند میلیارد هزینه روی دستش گذاشته است. کریمی هم مثل علی دایی، اهل بذل و بخشش بین فقرا و ایتام است.۴- کریم باقری، علاقه مند به فرش و کامیون


کریم باقری هم از جمله تبریزی های محبوب فوتبال ایران، علی الخصوص باشگاه پرسپولیس است. کریم باقری از جمله آخرین نفرات نسل طلایی فوتبال ایران بود که اتفاقا در همان دوره ترانسفر دایی و خداداد، او نیز در سطح اول فوتبال آلمان و باشگاه آرمینیا بیلیفلد توپ می زد.
«آقا کریم» هواداران پرسپولیس، برخلاف دایی و خداداد که بعد از پایان دوران حرفه ای فوتبالشان راه بازار کسب و کار را در پیش گرفتند، در همان دوران فوتبالی اش از آنجا که علاقه بسیاری به «ولوهای زردرنگ» سوئدی داشت، با کمک پدرش هر چه پول داشت در همین راه هزینه کرد و چند دستگاه از همین کامیون ها خرید. کریم باقری به همراه پدر همسرش هم یکی از تجار معروف فرش ایران و تبریز در دنیای فرش است.


تجارتی که به نظر سود بسیاری برای مرد کم حاشیه فوتبال ایران داشته و او به منابع مالی بسیاری از این راه رسیده است. باقری این روزها از دور و نزدیک با باشگاه پرسپولیس همکاری می کند.۵- مهدی مهدوی کیا، ملاک بزرگ


مهدی مهدوی کیا از آن دست بازیکنانی است که به واسطه حضور قریب به یک دهه ای در فوتبال آلمان، سرمایه بسیاری کسب کرده است. او که به واسطه سال ها حضور در تیم فوتبال هاغمبورگ، امروز به یکی از اسطوره های این باشگاه متمول و بزرگ آلمانی بدل شده است، در فضای اقتصاد و کسب و کار علاقه زیادی به ملک دارد و تقریبا همه داشته های مالی اش را در مسیر خرید املاک، آن هم در آلمان و تهران به کار گرفته است.
موشک سال های گذشته هامبورگ، اگرچه این روزها کم فروغ تر از همیشه از جمله کاپیتانان پرسپولیس به شمار می رود، اخیرا سرمایه گذاری در بخش صادرات و واردات را نیز آغاز کرده و حتی علاقه زیادی به زمین های کشاورزی پدرش در یکی از روستاهای اراک دارد.۶- قلعه نویی، مرد شیک پسند فوتبال
ژنرال استقلالی ها آنقدر درگیر مربیگری در لیگ برتر است که کمتر فرصت رسیدن به امور دیگر را دارد. او که همیشه مدعی است بزرگترین قرارداد مالی تاریخ فوتبال ایران را به خاطر استقلال رد کرده، بیشترین درآمدش از محل مربیگری در لیگ برتر است. او که حالا به عنوان پرافتخارترین مربی فوتبال ایران سالانه مبالغ بسیاری از باشگاه های لیگ برتر می گیرد، در کنار فعالیت در حوزه فوتبال، بخشی از سرمایه بسیار زیاد خود را صرف خرید یک مبل فروشی در خیابان ولیعصر کرده است و البته بدش هم نمی آید در بازار ساخت و ساز سرمایه اش را به کار گیرد. در مورد ژنرال آبی ها شنیده می شود که او استخر و سونای پرطرفداری هم دارد.۷- غلام پیروانی، کسب و کار با گاوداری
«شاغلام» برخلاف چهره و خلق و خوی سنتی اش، یکی از پولدارترین های فوتبالی به شمار می رود. ارث به جا مانده از خانواده پدری برای برادران پیروانی خوش یمن بود و در این بین فقط غلام بود که علاوه بر حضوری فعال در کار خرید و فروش زمین، شغل پدر را ادامه داد و گاوداری مدرنی را که یادگار پدرش بود، حفظ کرد و سرپا نگه داشت. البته به دلیل مشغله زیاد کاری، مدیریت این گاوداری را به عهده یکی از نزدیکانش گذاشته است و خود فقط گاهی به آنجا سر می زند تا خیالش از بابت تنها یادگار پدرش، راحت باشد.۸- فرهاد مجیدی، سرمایه دار آبی ها
کاپیتان تازه به استقلال برگشته آبی ها هم که می توان نقش علی کریمی را در پرسپولیس، در استقلال به او داد، به واسطه سال ها حضور در فوتبال کشورهای حوزه خلیج فارس، سرمایه بسیاری جمع کرده و خود را از جمله مردان موفق اقتصادی فوتبال ایران می داند. مجیدی تقریبا همه داشته های مالی خود را در بخش ساختمان های دبی سرمایه گذاری کرده و یکی از مالکان بزرگ ساختمانی در این شهر تفریحی، اقتصادی است.۹- جواد نکونام، مردی در بازار عطر
کاپیتان تیم ملی فوتبال و البته تیم استقلال، یکی از خوش پوش ترین چهره های فوتبالی است و شاید به همین دلیل است که به بازار عطر و ادکلن توجه زیادی دارد و حالا در واردات عطرهای خارجی یکی از فعالترین ها به شمار می آید. البته نکونام در کنار این تجارت شیک و البته پول ساز، با تنی چند از دوستان خودش تولیدی پوشاک و لوازم ورزشی هم تاسیس کرده است. نکونام از آخرین قرارداد خود با باشگاه اوساسونا، مبلغ زیادی دریافت کرد که در کنار آن علی فتح الله زاده هم مبلغ زیادی برای حضور او در استقلال هزینه کرد.۱۰- حامد کاویانپور، نمایشگاه دار اتومبیل


حامد کاویانپور؛ شاید جمع دارایی هایش یک چندم علی دایی و دیگران نباشد ولی این هافبک سابق ملی پوش تیم پرسپولیس، یک مدرسه فوتبال تاسیس کرده که همه امکانات و سهام آن متعلق به خودش است.
او در کنار آموزش فوتبال به نونهالان علاقه مند، علاقه بسیاری هم به بازار اتومبیل و علی الخصوص خودروهای گرانقیمت خارجی دارد. کاویانپور یک نمایشگاه بزرگ اتومبیل دارد که معمولا بازیکنانی نظیر علی کریمی و دیگران، ماشین های گرانقیمت خود را معمولا از طریق این بازیکن سابق پرسپولیس خریداری می کنند.


دسته بندی : سرگرمی , ورزشی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/9, 08:01 بعد از ظهر


دسته بندی : سرگرمی , هنری , عکس های جدید , بخش مخصوص خانم ها ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/9, 07:07 بعد از ظهر


آزمایشگاه سیستم های خوراک فضایی در ناسا، جایی است که این سازمان به تحقیق، تست و تولید غذاهای مناسب برای مصرف در خارج از جو زمین می پردازد. هر چیزی از بسته بندی تا راهنمای غذا باید با دقت زیاد ارزیابی شود: هر خوراکی باید دارای مواد غذایی، مزه و بو، و ماندگاری و بی خطری باشد و در ضمن نگرانی ها در رابطه با زمان آماده سازی، ابعاد و ماندگاری در بسته بندی به میزان 3 تا 5 سال را هم رفع کند.

به گفته ناسا، خوراک های فضایی یک نقش دیگر هم ایفا می کند: «آنها نه فقط مواد غذایی را به بدن فضانوردان می رسانند، بلکه به سلامت روانی آنها نیز کمک می کنند. به این شکل که یک عنصر آشنا را در یک محیط نا آشنا و خصمانه در اختیارشان قرار می دهند.»

ناسا یک سری عکس را بر روی سایت خود قرار داده که خط سیر خوراک های فضایی در دهه های اخیر را نشان می دهد. برای مشاهده آنها در ادامه مطلب با نارنجی همراه باشید.

NASA-Narenji-2.jpg

جعبه های نگهداری غذای در ایستگاه فضایی بین المللی


NASA-Narenji-3.jpg

غذاها و ادویه های طبیعی


NASA-Narenji-4.jpg

انواع آب میوه ها


NASA-Narenji-5.jpg

غذاهای مقاوم شده با حرارت


NASA-Narenji-6.jpg

غذاهای یخ زده خشک


NASA-Narenji-7.jpg

سینی غذای شاتل فضایی


NASA-Narenji-8.jpg

غذاهای استفاده شده در دو مأموریت مرکوری و جمینای (بین سال های 1961 تا 1966)


NASA-Narenji-9 (2).jpg

غذاهای مأموریت آپولو (بین سال های 1968 تا 1972)


NASA-Narenji-10.jpg

غذاهای اولین آزمایشگاه فضایی ناسا با نام Skylab (سالهای 1973 و 1974)دسته بندی : سرگرمی , خبری , پزشکی/درمانی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/6, 11:10 قبل از ظهر
به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، چه آنکه می گوید پرسپولیس در زمین حمام خون راه می اندازد و چه آنکه می گوید استقلال، بمبش را توی هجده قدم حریف منفجر می کند، یادشان رفته که هر دو تیم برد و باخت و مساوی داشته اند.

اما کری خوانی و رجزهای گاه و بی گاه آبی ها و قرمزها که در آستانه دربی پایتخت چند برابر می شود، اصل و اساس هواداری از دو تیم محبوب را رقم می زنند.

فردا، ساعت سه بعدازظهر گلادیاتورهای آبی و قرمز روبروی هم قرار می گیرند تا برگ دیگری روی تاریخ بازی های این دو تیم اضافه شود و درجه تب هوادارانشان دوباره تا مرز تشنج بالا برود و فروکش کند.

در میان هنرمندان هم هستند چهره هایی که طرفدار دو آتشه یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس هستند. روزنامه تماشا مجال کری خوانی و پیش بینی را برای این هنرمندان فراهم کرد و به طور اتفاقی با جمعی از آنها تماس گرفت خودتان بخوانید و لذت ببرید.

فرزاد فرزین: پرسپولیس می برد

بعد از بازی به همه استقلالی ها می خندم!

من اعتقاد دارم که وقتی علی کریمی در بازی نیست، اصلا نمی شود نام این بازی را دربی گذاشت. مزه بازی می رود اگر کریمی نباشد. ولی در کل تجربه نشان داده که هر وقت پرسپولیس قبل از بازی ضعیف تر از حریفش به نظر آمده، برنده بوده.حس من می گوید که بازی ۲- یک به نفع پرسپولیس تمام می شود. البته اگر پرسپولیس کریمی را داشت. من بدون هیچ شکی می گفتم که برنده پرسپولیس است. البته استقلالی ها خیلی فکر نکنند که تیمشان الان بارسلوناست. از این خبرها هم نیست. من می دانم که استقلال بازنده بازی است و بعد از بازی به همه استقلالی ها می خندم!

شهاب رمضان: مساوی می شود

کریمی به بازی می رسد!

من همیشه پرسپولیسی بوده و هستم و این بار هم با همان انرژی برای دیدن برد تیم مح-بوبم بازی را تماشا می کنم. ولی به نظرم این بازی باز هم مساوی می شود. یک – یک نتیجه ای است که من پیش بینی می کنم و به نظرم برای استقلال فرهاد مجیدی گل می زند و برای پرسپولیس هم کریم انصاری فرد.نبود علی کریمی ضربه مهلکی است که به قرمزها وارد شده و از او چهره های مهم بازی بود که به دربی نرسید. ولی من حسم این است که کریمی به بازی جمعه می رسد و بازی می کند! من برای شخص امیر قلعه نویی احترام زیادی قائلم، به نظرم ایشان مربی خوبی هستند ولی قطعا استقلال برنده این بازی نخواهد بود. همیشه دربی که می شود یاد استانکو می افتم که به نظر من موفق ترین مربی تاریخ دربی برای پرسپولیسی ها بوده است.

کامبیر دیرباز: پرسپولیس می برد

۳- یک می زنیم!

اینکه دیگر نیازی به کل کل و کری خواندن ندارد! واقعیتی است که همه قبول کرده اند پرسپولیس جمعه می برد. فقط غیبت علی کریمی و مهدی مهدوی کیا یک ذره نگرانمان کرده بود که آن هم مهم نیست چون می دانم پرسپولیس یک تیم است که همه با هم برای یک هدف می جنگند.

مثل روز برایم روشن است که پرسپولیس می برد. اگر برگ برنده استقلال امیر قلعه نویی باشد، خب برگ برنده پرسپولیس هم روحیه رفاقتی است که سال ها بود در آن وجود نداشت اما از روزی که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شده این اتفاق در پرسپولیس افتاده و همه چیز عالی است. حدس می زنم ما این بازی را ۳- یک از استقلال ببریم.

ناصر گیتی جاه: فرقی ندارد

من مخلص همه ایرانی ها هستم

مسئله فوتبال نیست، من کلا ورزش را دوست دارم و فکر می کنم ورزش عامل و باعث سلامت جامعه است. انجام ورزش یک جور باعث سلامتی و نشاط می شود و تماشای آن جور دیگر. تماشای فوتبال کلی انرژی به آدم ها می دهد و فکر می کنم تفریح سالم و جذابی برای جوان ها است.

بازی پرسپولیس و استقلال را هم حتما تماشا می کنم و از تماشای آن لذت می برم اما واقعا هر دو تیم را یک اندازه دوست دارم و نتیجه برایم فرقی نمی کند. من طرفدار همه ورزشکارها و جوان ها هستم چه استقلال ببرد و چه پرسپولیس. من عاشق و مخلص همه ایرانی ها هستم. امیدوارم بازی جوانمردانه و قشنگی را جمعه ببینیم.

احسان علیخانی: مساوی می شود

کریمی باشد می بریم!

اگر علی کریمی بود با اعتماد به نفس بیشتری می توانستم حرف بزنم حالا که نیست کار یک مقدار سخت شده! با اینحال پیش بینی من این است که اگر علی کریمی در بازی نباشد دربی مساوی می شود ولی اگر باشد شک ندارم برنده می شویم. البته فکر می کنم علی در دربی بازی کند ولی باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

محمد سلوکی: پرسپولیس می برد

هر دو عزیز هستند

من هم مثل اکثر ایرانی ها عاشق فوتبال هستم و مسابقات لیگ برتر را دنبال می کنم. بازی استقلال و پرسپولیس هم که معلوم است چیز دیگری است. صمیمانه امیدوارم بازی خوبی باشد و همه از تماشای آن لذت ببریم اما باور کنید بیشتر از اینکه نتیجه بازی برایم مهم باشد دعا می کنم بازی بدون حاشیه و جنجال انجام شود و به خصوص تماشاگران برخورد و رفتار مناسبی داشته باشند و کام هیچ کس تلخ نشود.هفته گذشته در بازی «گهر» و «راه آهن» تماشاگران گهری رفتار واقعا زیبا و قابل تحسینی داشتند. گهری ها به نظرم طرفداران عجیب و غریبی هستند و می توانند الگوی خوش رفتاری باشند. من هر دو تیم را دوست دارم و ترجیح می دهم اسمی از تیم مورد علاقه ام نبرم. هر دو عزیز هستند حالا چه فرقی می کندکه من طرفدار پرطرفدارترین تیم آسیا هستم.

رضا یزدانی: استقلال می برد

ایمان موسوی چغر است!شک نکن استقلال بازی جمعه را می برد. هیچ کدام از این کری ها و رجزهایی هم که پرسپولیسی ها می خوانند، تاثیری ندارد و آخرش مطمئن باش استقلال با اختلاف یک گل برنده دربی خواهد بود. گل استقلال را یا فرهاد مجیدی می زند یا ایمان موسوی. این ایمان موسوی بازیکن چغر و خوبی است و خوب هم گل می زند. شک نکنید که مثل همیشه حق استقلال است که ببرد. زنده باد آبی همیشه قهرمان.

سحر قریشی: استقلال می برد

خیالم راحت است

مگر می شود من فوتبال را دوست نداشته باشم؟! معلومه که دوست دارم. در بازی های داخلی هم که قطعا جذابترین بازی، بازی استقلال و پرسپولیس است. البته همه بازی های استقلال برای من جذاب هستند.

فکر می کنم دیگر تقریبا همه می دانند من یک طرفدار پر و پا قرص استقلالم. الان به شدت درگیر کارم و مشغول بازی در فیلم «پنج ستاره» هستم. دعا می کنم روز بازی سر کار نباشم و بتوانم بازی را مستقیم نگاه کنم، هر چند خیالم راحت است و مطمئنم استقلال می برد.

محسن افشانی: پرسپولیس می برد

در بدترین شرایط مساوی

پرسپولیسی هستم آن هم از نوع دو آتیشه. مطمئنم تیم محبوبم، پرسپولیس، اینبازی را می برد و از الان با همه دوستانم سر این برد شرط بستم. مگر اصلا غیر از این ممکناست؟ یک فوتبال است و یک پرسپولیس با رفقا قرار گذاشتیم که جمعه بازی را دور هم و دسته جمعی ببینیم. نصف لذت بازی به همین دور هم نگاه کردن آن است.حالا البته بین خودمان باشد اگر هم پرسپولیس یک درصدنبرد اما مطمئنم که امکان ندارد ببازد و نتیجه این بازی در بدترین شرایط مساوی خواهد بود. فکر می کنم جمعه شاهد بازی درخشانی خواهیم بود و مخصوصا علی کریمی، کریم انصاری فرد و حسین ماهینی می ترکانند.

علی ضیاء: پرسپولیس می برد

۶ تا نزنیم شانس آوردند!

ما دو تا می زنیم. ما یعنی پرسپولیس! امیر قلعه نویی هم برای اولین بار دربی را می بازد، چون فکر می کنم تا امروز در دربی نباخته. با همه احترامی که برای امیر قلعه نویی قائلم و خودش هم می داند خیلی دوستش دارم، باید بگویم اگر جمعه به استقلال ۶ تا نزنیم شانس آورده اند! وگرنه دوتا که روی شاخش است!ان شاءالله یکی از گل ها را کریم انصاری فرد می زند و یکی دیگرش را هم محمد نوری. فعلا تکلیفمان معلوم نیست دربی را کجا می بینیم، ولی قطعا همه دوستانی که دور هم جمع می شویم پرسپولیسی هستیم و قرار است با یکسری دوستان بازیگر پرسپولیسی بنشینیم و دربی را نگاه کنیم. همه آن جمع پرسپولیسی اند چون اصلا نمی توانیم یک آبی را در جمع مان تحمل کنیم! (می خندد)

بهنام تشکر: استقلال می برد

کی می تواند با ژنرال ما مبارزه کند؟

شک نکن استقلال می برد! اصلا همه چیز دارد به سمتی حرکت می کند که استقلال ببرد. ما کلا برگ برنده ایم، یعنی استقلال برگ برنده مان است. فرهاد مجیدی، آرش برهانی، مهدی رحمتی، خسرو حیدری، مجتبی جباری و ... هر کدام برای خودشان برگ برنده استقلال هستند. اگر پرسپولیس در این بازی ببرد جزو اتفاقات نادر و عجایب هفتگانه دنیاست!

امیرخان که کارش را خوب بلد است، اصلا کی می خواهد و می تواند با ژنرال ما مبارزه کند؟ دکتر هم که آن بالا نشسته و خوب دارد می برد. دمش گرم کارش درست است و تیم را خیلی خوب بسته. بنده خدا پرسپولیس که این هفته نمی تواند از رده نهم تکان بخورد، حالا باید ببینیم رقیب هفته بعدش چه تیمی است و می تواند امیدوار باشد در جدول تکان بخورد یا نه!

با برد جمعه استقلال، حساب کار دست تراکتورسازی هم می آید که بیشتر حواسش را جمع کند! چه کنیم دیگر ... یک استقلال است و یک دنیا.

نرگس محمدی: پرسپولیس می برد

نکنه سر این بازی سکته کنم؟!

من که یه پرسپولیسی دو آتشه ام و مطمئنم که این بازی رو پرسپولیس می بره. البته اگه هم نبره مساوی می شیم ولی شک نکنید که استقلال برنده این بازی نیست. پیش بینی ام هم اینه که با یک گل برنده می شیم. اون گل زیبا رو هم کریم انصاری فرد می زنه، ضمن اینکه استقلال جز فرهاد مجیدی حرفی برای گفتن نداره.اما پرسپولیس با یحیی گل محمدی نشون داده که می تونه برنده این بازی مهم باشه. من تمام بازی های پرسپولیس را در این فصل دنبال کردم و متوجه شدم که پرسپولیس چقدر تو این چند بازی اخیر داره خوب کار می کنه. بازی های پرسپولیس – استقلال همیشه برای من پر از هیجان بوده و اینقدر داد می زنم که صدام بعد از بازی در نمیاد.

همیشه می ترسم نکنه سر این بازی سکته کنم! شاید بد نباشه بدونید که همه خاندان ما استقلالی هستن و فقط من و دوتا از پسرخاله هام پرسپولیسی هستیم. به خاطر همین استقلالی ها رو هم دوست دارم و برام شخصیت قابل احترامی دارن.

دانیال عبادی:فقط آرزوی موفقیت می کنم

آرزو می کنم هر دو تیم موفق باشند و آن تیمی که بهتر بازی کند از زمین پیروز خارج شود.

من در هر دو این تیم ها دوستانی دارم و برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم.

امیرحسین رستمی: پرسپولیس می برد

پرسپولیس حمام خون راه میندازه!

من یک سریال فوتبالی بازی کردم و نمی دونم چرا همه فکر می کنن من فوتبالی ام! به خدا من هیچ علاقه ای به فوتبال ندارم و فقط فوتبال های ملی رو دنبال می کنم. درباره فوتبال های ملی باید اینو بگم که از شنیدن این جمله بعد از باخت هایی که باعث میشه ما به جام جهانی نریم متنفرم و می خوام بالا بیارم وقتی میگن: «ما هم قسم شدیم که به جام جههانی بعدی بریم.»

واقعا نمی فهمم چرا این جمله مسخره رو تحویل مردم می دن. من علاقه ای ندارم که درباره فوتبال حرف بزنم اما جالبه که بگم چند سال پیش که یک روزنامه، مسابقه پیش بینی برای نتایج جام جهانی بین هرنمندان برگزار کرده بود. من با ۱۷ امتیاز در صدر جدول بودم و جایزه اش هم سفر به هلند رفتم و خیلی هم خوش گذشت. من با امیر قلعه نویی و علی پروین دوست هستم ولی اصلا برام مهم نیست که پرسپولیس این بازی رو می بره یا پیروزی!

برای جمعه ساعت ۳ برنامه ای که دارم این است که دوستانم قرار است به خانه مان بیایند تا بازی را با هم تماشا کنیم. من واقعا هیچ نظری درباره نتیجه این بازی ندارم چون اهمیتی برام نداره اما اطمینان بهتون می دم که پرسپولیس جمعه برای استقلال حمام خون راه میندازه!

کامران تفتی: نمی دانم

امیدوارم تیمی که حقش برد باشه برنده بشه

حقیقتش این است که من فوتبال تماشا می کنم اما آنقدر دغدغه ام نیست که بتونم پیش بینی کنم. به خاطر همین هر چقدر تلاش کنید که من پیش بینی کنم موفق نمی شوید. چون من این کارو نمی کنم. بازی های دربی را همیشه نگاه کرده ام اما متاسفانه نمی تونم این دربی رو ببینم به خاطر اینکه سر صحنه فیلمبرداری هستم اما امیدوارم تیمی برنده میدون باشه که حقش برد باشه. این رو هم بگم که من بیشتر طرفدار پر و پا قرص والیبال و بسکتبال هستم تا فوتبال.

لیلا بلوکات: پرسپولیس می برد

پدرم خوشحال می شه

من همیشه بازی های دربی را دنبال می کنم ولی واقعیتش این است که اصلا برام اهمیتی نداره که کدوم تیم می برده به خاطر اینکه من طرفدار تیم ملی ام و بین این دو تیم هم باز طرفدار تیم ملی ام! اما خب استقلال الان شرایط خوبی داره و صدر جدوله و پرسپولیس چیزی برای از دست دادن نداره و میاد که برنده این بازی شه و منم بدم نمیاد که پرسپولیس برنده بازی شه چون پدرم پرسپولیسی و من خوشحال می شم اگه ایشون خوشحال شه. متاسفانه جمعه همون ساعت تمرین تئاتر دارم و به شدت درگیرم چون امسال در جشنواره فجر دوتا کار دارم.

سارا منجزی: استقلال می برد

ایمان موسوی پدیده بازی است

من عاشق فوتبال هستم و خیلی جدی و پیگیر مسابقات فوتبال را دنبال می کنم. بازی های تیم های اروپایی و آمریکای جنوبی را هم می بینم و دوست دارم اما باشگاه های ایرانی برای من چیز دیگری هستند و به سختی تماشای بازی ها را از دست می دهم.

من می توانم ادعا کنم که همه بازی ها را نگاه می کنم. بچه که بودم تحت تاثیر مامانم که طرفدار شدید پرسپولیس بود من هم پرسپولیسی بودم اما بزرگتر که شدم استقلال تیم محبوبم شد.

من دوستان زیادی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس دارم اما دوستان پرسپولیسی ام هم می دانند من استقلالی هستم. هیچ بازی از استقلال نیست که من ندیده باشم و آرزو می کنم در بازی روز جمعه هم بتوانند موفق باشند. تو این بازی چندتا از بچه ها هستند که به نظر من بیشتر از بقیه انگیزه دارند و فکر می کنم بازی ویژه ای را از آنها ببینیم. یکی از آنها فرهاد مجیدی است که خیلی انگیزه دارد.

جواد نکونام هم فکر می کنم بازی خوبی را ارائه بدهد و نهایتا ایمان موسوی که به نظرم می تواند پدیده این بازی باشد. این جوان واقعا فوق العاده است و از وقتی به استقلال آمده عالی بازی کرده. من دوستان زیادی در استقلال دارم اما مردی که بسیار برایشان احترام قائل بودم و شخصیت ویژه و ممتازی داشتند مرحوم ناصر حجازی بودند.

ایشان از دوستان خوب من بودند که در وین با هم آشنا شدیم. من و خانم بهنوش طباطبایی برای بازی در سریال «از یاد رفته» همراه گروه در وین بودیم. همان زمان آقای حجازی و آقای فتح الله زاده هم آنجا بودندو ما با هم آشنا شدیم. آقای حجازی یک آقای به تمام معنا و بسیار جنتلمن و بی نظیر بودند و من خاطرات خیلی خوبی از ایشان دارم.

در کل همیشه عقیده داشتم و دارم که ورزشکاران شخصیت های سالم و قابل احترامی دارند و امیدوارم همه آنها بتوانند موفق باشند.

دسته بندی : خبری , ورزشی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/6, 10:52 قبل از ظهر
کاریکاتور: دربی دوستانه...!

دسته بندی : هنری , ورزشی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/6, 10:50 قبل از ظهر


دسته بندی : سرگرمی , هنری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/5, 06:31 بعد از ظهر
وقتی شتر داره سر بچه ات را می خورد:

۱- شما او را نجات می دهید.

۲- عکس می گیرید.


دسته بندی : هنری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/4, 07:05 بعد از ظهر
به گزارش مشرق، سید مهدی رحمتی در بازی با ملوان که دیرتر از بقیه بازیکن ها وارد زمین شده بود، هنگام وارد شدن به زمین چمن صدای قرآن را شنید و به احترام قرآن ایستاد تا تلاوت قرآن تمام شود و سپس به بقیه بازیکنان پیوست .دسته بندی : ورزشی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1391/11/4, 06:52 بعد از ظهر
 
حجت الاسلام ذوالنور در گفتگو با خبرنگار سیاسی اول نیوز در انتقاد از پیام تسلیت اخیر سید حسن خمینی به یکی از سران فتنه گفت: ما شخصیت ها را به ولایتمداری شان می سنجیم و این عمل سید حسن آقا شاید بخاطر رودربایستی و روابط گذشته با برخی افراد باشد و امیدواریم که صرفا همین باشد.

به گزارش اول نیوز، چندی پیش در سایت رسمی سید حسن خمینی نامه ای با مضمون پیام تسلیت به یکی از عوامل فتنه منتشر شد که طی آن فوت پدر همسر وی را تسلیت گفته بود.


آنچه محرز است جرم عوامل فتنه می باشد که پس از گذشت ۳سال از ادعای باطل و عملکرد خود نه تنها نادم نیستند، بلکه در هر فرصتی بر آن پای فشاری می کنند. در این شرایط همدردی با معاندان نظام و مردم چه معنی و مفهومی را در بردارد؟
آیا از سر رودربایستی است یا ...؟
به هر صورت از نوه ی بنیانگذار انقلاب توقع است تا روابط قدیمی و رودربایستی ها را بر خواست و اراده ملت ارجح ندانسته و به نظر عموم احترام بگذارد.

این نظام به بهای کمی بدست نیامده که اشخاصی با نام نخست وزیر امام (ره) بخود اجازه دهد تا منافع نظام و مردم را به خواست خودخواهانه خود به مخاطره بیندازد و همه ی اصول را دستاویزی برای رسیدن به مقاصد شخصی قرار دهند و ندایی را سر دهند که دشمنان داخلی و خارجی سال ها در فراقش حسرت به دل مانده بودند.
۹ دی مردم با حضور میلیونی خود با سران و عوامل فتنه اتمام حجت و خیلی صریح و روشن موضع خود را مشخص و از فتنه گران و حامیانشان اعلام انزجار کردند.

در این باره حجت الاسلام ذوالنور جانشین پیشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفتگو با اول نیوز اظهار داشت: فرمایشات حضرت امام (ره) برای ما حجت است. ایشان فرمودند "میزان در هر فردی حال فعلی اوست."

وی افزود: ممکن است کسی با حضرت امام (ره) نسبت خانوادگی نداشته باشد اما جان و مال خود را در راه اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) فدا کند و بالعکس. لذا روابط سببی و نسبی دلیلی بر تائید یا رد افراد نیست.

جانشین پیشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: ملاک سنجش و ارزیابی افراد، پیروی از خط و آرمان های امام و اصول و ارزش هایی است که حضرت امام (ره) همه زندگی خود را پای آن گذاشت و درخشان ترینش ولایت و ولی فقیه است.


ذوالنور میزان همراهی و تبعیت از ولایت فقیه را محک ارزیابی اشخاص دانست و افزود: ما شخصیت ها را اینگونه می سنجیم و این عمل سید حسن آقا شاید بخاطر رودربایستی و روابط گذشته با برخی افراد باشد و امیدواریم که صرفا همین باشد.

وی در ادامه موضع گیری سران فتنه و آثار خیانتبار فتنه را برای مردم روشن و مبین دانست و گفت: مردم انزجارشان را نسبت به مواضع سران فتنه نشان دادند حال اگر کسی به مواضع عوامل فتنه نزدیک شود و از مردم و انقلاب فاصله بگیرد بازنده خواهد بود. لذا بایستی دقت شود تا از مسیر انقلاب و مردم دور نشده و جا نمانند.

دسته بندی : سیاسی , خبری ,» عشقی که هوس نیست! ( 1393/01/27 )
» با دختر بزرگ تر از خودم ازدواج کنم؟ ( 1393/01/27 )
» 13 عضو بی استفاده در بدن که نیازی به آنها نداریم! ( 1393/01/10 )
» از کاغذ سازی نوکیا تا برنج فروشی سامسونگ!غول های موبایل قبلا چه کاره بوده اند؟! ( 1392/12/29 )
» چشمان زیبای شما در قاب تصویر به روایت سورن مانولیان ( 1392/12/21 )
» خالق زیبای من ( 1392/11/13 )
» ۱۰ مکانی که اجازه مشاهده آنها روی نقشه گوگل را ندارید ( 1392/11/13 )
» گزارش تصویری: سیاستمداران دنیا با ژست‌های عجیب ( 1392/10/29 )
» 7 شوخی زشت آقایان با خانم ها ! ( 1392/10/25 )
» عکس: محافظت از روحانی با کیف ضدگلوله ( 1392/10/25 )
» سرتیم حفاظت سیدحسن نصرالله کیست؟ + تصاویر ( 1392/10/25 )
» بابک زنجانی چقدر ثروت دارد؟ ( 1392/10/25 )
» ترانه طنزی که ناصر فیض در انجمن شعر شهر خواند ( 1392/10/25 )
» عکس هایی متفاوت از حاشیه های مراسم دیشب توپ طلا ( 1392/10/25 )
» عکس: کاسیاس و همسرش ( 1392/10/20 )
» چرا استفاده از شبکه‌های Wi-Fi عمومی برای انجام امور بانکی و شخصی بسیار خطرناک است؟ ( 1392/10/16 )
» عکس: بازهم شادی عجیب غلامپور! ( 1392/09/29 )
» عکس: خودروی فرمانده ارتش ( 1392/09/29 )
» طالع گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع بینی بر اساس گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع‌بینی براساس گروه خونی! ( 1392/09/28 )
» طنز/ علی لاریجانی:آمریکا خیلی پررو شده! ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013"آتلانتیک"(2) ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013 "آتلانتیک" ( 1392/09/21 )
» گران‌ترین لپ‌تاپ‌های دنیا+ عکس ( 1392/09/21 )
» بازتاب عذرخواهی کفاشیان از مسی ( 1392/09/21 )
» وقتی همسر اوباما غیرتی می شود +عکس ( 1392/09/21 )
» نامه فرناندا لیما رئیس جمهور برزیل به ضرغامی! ( 1392/09/18 )
» عکس: تغییر دکوراسیون اتاق رهبر انقلاب در 14 سال ( 1392/09/17 )
» تصاویر کوهنوردی حسن روحانی در ارتفاعات تهران ( 1392/09/17 )
موضوعات

صفحات

نظرسنجی

دوست دارید وبلاگ در چه زمینه هایی فعال باشد؟لینکدونی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات