اینجا قلمرو من است Here is my territory

ADS
نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/20, 08:12 بعد از ظهر
خانوووووووم….شــماره بدم؟؟؟؟؟؟
خانوم خوشــــــگله برسونمت؟؟؟؟؟؟؟
خوشــــگله چن لحظه از وقتتو به مــــا میدی؟؟؟؟؟؟
اینها جملاتی بود که دخترک در طول مســیر خوابگاه تا دانشگاه می شنید!
بیچــاره اصـلا” اهل این حرفـــــها نبود…این قضیه به شدت آزارش می داد
تا جایی که چند بار تصـــمیم گرفت بی خیــال درس و مــدرک شود و
به محـــل زندگیش بازگردد.
روزی به امامزاده ی نزدیک دانشگاه رفت…
شـاید می خواست گله کند از وضعیت آن شهر لعنتی….!
دخترک وارد حیاط امامزاده شد…خسته… انگار فقط آمده بود گریه کند…
دردش گفتنی نبود….!!!!
رفت و از روی آویز چادری برداشت و سر کرد…وارد حرم شدو کنار ضریح
نشست.زیر لب چیزی می گفت انگار!!! خدایا کمکم کن…
چند ساعت بعد،دختر که کنار ضریح خوابیده بود با صدای زنی بیدار شد…
خانوم!خانوم! پاشو سر راه نشستی! مردم می خوان زیارت کنن!!!
دخترک سراسیمه بلند شد و یادش افتاد که باید قبل از ساعت ۸ خود را
به خوابگاه برساند…به سرعت از آنجا خارج شد…وارد شــــهر شد…
امــــا…اما انگار چیزی شده بود…دیگر کسی او را بد نگاه نمی کرد..!
انگار محترم شده بود… نگاه هوس آلودی تعـقــیبش نمی کرد!
احساس امنیت کرد…با خود گفت:مگه میشه انقد زود دعام مستجاب
شده باشه!!!! فکر کرد شاید اشتباه می کند!!! اما اینطور نبود!
یک لحظه به خود آمد…
دید چـــادر امامــزاده را سر جایش نگذاشته…!

دسته بندی : سرگرمی , بخش مخصوص خانم ها , بخش مخصوص آقایان ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/18, 08:38 بعد از ظهر
 


دسته بندی : عکس های جدید , هنری , ورزشی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/14, 07:57 بعد از ظهر
 


دسته بندی : سرگرمی , هنری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/14, 07:50 بعد از ظهر
به گزارش اول نیوز به نقل از العالم، "کریستین رونالدو" تاکید کرد: مردم اسرائیل برای من قابل تحمل نیستند چون آنها شهروند رژیم صهیونیستی هستند.
به گزارش پایگاه خبری قدس العربی، سخنان این بازیکن پرتغالی تیم رئال مادرید، خشم مسئولان رژیم اشغالگر قدس را بدنبال داشت.
تیم منتخب رژیم صهیونیستی در دور پنجم مسابقات گروه ششم مسابقات مقدماتی اروپا برای راهیابی به جام جهانی برزیل در سال ۲۰۱۴، روز ۲۲ مارس گذشته با تیم ملی پرتغال در سرزمین های اشغالی دیدار کرد.
بر اساس این گزارش، تماشگران صهیونیست این دیدار، به شکل تحریک آمیزی از رونالدو استقبال کردند. آنها برای برهم زدن تعادل کاپیتان تیم ملی پرتغال، تصاویری از "لیونل مسی" حریف آرژانتینی این بازیکن و ستاره تیم باشگاه بارسلونای اسپانیا در دست داشتند و در طول مسابقه به تشویق مسی پرداختند.

دسته بندی : خبری , ورزشی , سیاسی ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/12, 07:52 بعد از ظهر
 
 


دسته بندی : سرگرمی , هنری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/12, 07:49 بعد از ظهر
"کاپیتان" نام سگی از نژاد ژرمن شپرد است که واژه وفاداری را به واقع معنا کرده است. پس از مرگ "میگل گازمن"، صاحب این سگ در سال ۲۰۰۶، کاپیتان از خانه فرار کرد و اعضای خانواده گازمن پس از مدتی وی را در کنار گور میگل یافتند. این در شرایطی بود که کاپیتان هرگز به این مکان نرفته بود.
اگرچه خانواده گازمن تلاش کرد تا کاپیتان را به خانه بازگرداند، اما این سگ وفادار حاضر به ترک گورستان نشده و مدت هفت سال است که در این مکان زندگی می کند. کارکنان گورستان از کاپیتان مراقبت کرده و این حیوان را تغذیه می کنند. این در شرایطی است که کاپیتان همواره از گور صاحب خود مراقبت می کند.
 


دسته بندی : سرگرمی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/12, 07:47 بعد از ظهر


دسته بندی : سیاسی , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/12, 07:36 بعد از ظهر
امروز عکسی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که هنوز صحت آن تائید نشده است.
دسته بندی : هنری , خبری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/11, 07:23 بعد از ظهر
خطرناک‌ترین کرم صدپای جهان به نام "لونومیا اوبلیکوا" (Lonomia obliqua) در جنگل‌های آمریکای جنوبی زندگی می کند. این جانور کوچک مسئول مرگ چندین نفر در سال محسوب می شود.

لونومیا روی پوست درختان مخفی می شود و اگر به درختی در برزیل و یا دیگر کشورهای آمریکا جنوبی تکیه دهید، ممکن است توسط آن مسموم شوید. زهر لومونیا می تواند موجب خونریزی شدید، تحلیل غشای گلبول‌های قرمز (همولیز) و حتی مرگ شود.
 


دسته بندی : سرگرمی , هنری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/9, 07:47 بعد از ظهر

برترین طراحی های معماری سال ۲۰۱۳ از نگاه موزه طراحی لندن

موزه طراحی لندن، برای ششمین سال متوالی، رقبای مسابقه بهترین طراحی سال خود را معرفی نمود. به عقیده برگزار کنندگان، این رقابت، در واقع اسکار جهان طراحی است و ویترینی از برترین ابداعات و خلاقانه ترین طراحی ها در اطراف و اکناف جهان است که در هفت زیرمجموعه گسترش یافته اند: معماری، دیجیتال، مد، مبلمان، حمل و نقل، گرافیک و محصولات.

قرار است برندگان در ۱۷ آوریل ۲۰۱۳ (۲۸ فروردین ماه) توسط هیئت داوران انتخاب و معرفی شوند. اما اجازه دهید در ادامه مطلب نگاهی داشته باشیم به لیست کوتاه یکی از شاخه های مسابقه: ۱۷ بنا و معماری که ساختمان سازی را به کاری هنری تبدیل کرده اند.

  همراه باشید، تا بیشتر با آنها اشنا شویم.


اتاقی برای لندن، مرکز Southbank، انگلستان

a-room-for-london-narenji-001-500px-narenji-ir.jpg

آرامیده بر بالای تالار ملکه الیزابت در مرکز Southbank لندن، با ظاهری همانند قایق. دارای یک اتاق خواب که در سرسام ترافیک لندن به میهمانان اندکی تامل و آسودگی در یک پناگاه امن را عرضه می کند. این مجموعه با نام «اتاقی برای لندن» توسط دیوید کوهن به عنوان معمار و با همکاری هنرمندی با نام فیونا بانر طراحی شده است.


قلعه آستلی ، واروکشایر، انگلستان

astley-castle-arwickshire-narenji-002-500px-narenji-ir.jpg

بازسازی حساس یکی از قلعه های ویرانه در روستایی از شهر واروکشایر . پوسته ای کهن و باستانی تبدیل به ظرفی برای مجموعه ای پویا از فضاهای داخلی امروزی شده است. این قلعه توسط ویترفورد واتسون مان طراحی گردیده.


کوه کتاب، اسپایکنیسا، هلند

book-mountain-spijkenisse-narenji-003-500px-narenji-ir.jpg

کوهی از قفسه های کتاب که توسط دیواره های شیشه ای محصور شده و سقف هرمی شکلی آن را در بر گرفته است. مساحت کل این مجموعه هم تقریبا ۹۳۰۰ متر مربع است. حداکثر طول در اتاق مطالعه به ۴۸۰ متر می رسد و کافه تریا با سقف شفاف چشم انداز وسیعی دارد. طراحی شده توسط MVRDV.


کتابخانه کلافام، لندن، انگلستان

clapham-library-london-narenji-004-500px-narenji-ir.jpg

کتابخانه عمومی ۱۷۶۵ مترمربعی که در قلب محله کلافام واقع شده است. دارای اتاقی با گنجایش بیش از ۲۰ هزار کتاب و محلی جدید برای اجرای برنامه ها و تجمع گروه های محلی. جایی دنج در کنار ۱۳۶ آپارتمان خصوصی و ۴۴ خانه ارزان قیمت. طراحی شده توسط استودیو Egret West.


پارک چهار آزادی، نیویورک، آمریکا

four-freedoms-park-narenji-006-500px-narenji-ir.jpg

در اواخر دهه ۱۹۶۰، طی دوره تجدید حیات شهرنشینی ملی، جان لیندسای شهردار نیویورک پیشنهاد کرد که جزیره روزولت (که پس از آن جزیره آسایش نام گرفت) را بازسازی کرده و به یک منطقه مسکونی پویا و پر جنب و جوش تبدیل کنند. در ۲۹ مارس ۲۰۱۰، تقریبا ۳۸ سال پس از اعلام این برنامه، ساخت «پارک یادبود فرانکلین دی. روزولت چهار آزادی» آغاز شد. طراحی: لویس کوهن.


کهکشان سوهو، پکن، چین

galaxy-soho-bejing-narenji-007-500px-narenji-ir.jpg

پنج حجم بزرگ ادامه دار و پیچیده در هم آمیخته اند تا جهانی درونی از فضاهای باز دنباله دار را برای ساختمان Galaxy Soho ایجاد کنند. یک مجموعه جدید اداری، دفاتر فروش و سرگرمی بدون هیچ گوشه ای قرار است تجربه ای از فرو رفتن در جهانی پیچیده و تازه را در قلب پکن خلق کند. طراحی شده توسط زها حدید .


خانه ای برای همه

home-for-all-narenji-008-500px-narenji-ir.jpg

این طرح از برگزیدگان دوسالانه معماری ۲۰۱۲ ونیز است. «خانه ای برای همه» در واقع طرحی شامل راه حل هایی برای افرادی است که خانه های شان را در زلزله ویرانگر ۲۰۱۱ ژاپن از دست داده اند. این کانسپت توسط آکی هیسا هیراتا، ساو فوجیموتو، کومیکو اینوی، کویو ایتو و نوایا هاتاکیاما طراحی شده است.


نافرمان های IKEA، اجرا شده در MoMA PS1، نیویورک

ikea-disobedients-narenji-009-500px-narenji-ir.jpg

نافرمان ها، نمایشی بر پایه معماری بود که توسط یک گروه مادریدی در MoMA PS1 به عنوان یکی از قدیمی ترین و طولانی ترین نمایشگاه های هنر مدرن نیویورک به اجرا در آمد. آنها قصد داشتند در این برنامه نشان دهند که چگونه معماری معاصر قصد دارد با استفاده از تظاهر و اجرا، بینندگان را مجذوب خود کرده و با شیوه هایی غیرمرسوم معماری آنها را تحت تاثیر قرار دهد.


مرکز هنری کوکجی، سئول، کره جنوبی

kukje-art-centre-seoul-narenji-010-500px-narenji-ir.jpg

این ساختمان یک طبقه با لباسی مشبک از فولاد ضد زنگ پوشانده شده که کاملا برازنده قامت آن است و به اندازه دوخته شده. با چنین لباسی این ساختمان به شکل جالبی با منطقه شهری تاریخی اطراف خود ادغام شده و حیاط کوچک ان در کنار شبکه متراکم راهروهای میان خانه های باریک، بافت جالبی را به وجود آورده است. طراح: SO -IL


La Tour Bois-Le-Prêtre، پاریس، فرانسه

La-Tour-Bois-Le-Pretre-paris-narenji-011-500px-narenji-ir.jpg

یک دگرگونی و تغییر چشمگیر از برجی در حال فروپاشی در شمال پاریس که به عنوان یک دیدگاه آلترناتیو به توسعه دوباره فیزیکی و اجتماعی شهرنشینی پس از جنگ ساخته شد. طراحی شده توسط دروت، لاکاتون و واسال.


مرکز هنرهای متروپولیتن، بلفاست، ایرلند شمالی

metropolitan-arts-centre-belfast-narenji-012-500px-narenji-ir.jpg

مرکز هنرهای متروپولیتن در کنار کلیسای جامع شهر به سختی خودش را میان دو ساختمان دیگر جای داده است و در گوشه ای برای خود جا باز کرده. برج شیشه ای پر رنگ و لعاب ایستاده بر بالای ساختمانی با نمای سنگ های سیاه آتشفشانی، به این مرکز هنری جلوه ای همچون فانوس دریایی بخشیده که بر فراز سقف ساختمان های اطراف به دیده بانی مشغول است. طراح: Hackett Hall McKnight.


موزه هنر معاصر (MOCA)، کلیولند، آمریکا

museum-of-contemporary-art--cleveland-013-500px-narenji-ir.jpg

ساختمانی به مساحت ۳۱۶۰ مترمربع که ۴۴ درصد بزرگتر از فضای اجاره ای قبلی موزه است. هم از نظر محیطی و هم از نظر هزینه بسیار به صرفه تر است. طراح و معمار: فرشید موسوی


موزه بی گناهی، استانبول، ترکیه

museum-of-innocence-istanbul-narenji-014-500px-narenji-ir.jpg

موزه بیگناهی (برائت) نام کتابی نوشته اورهان پاموک است که داستان مرد جوانی با نام کمال را در دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ استانبول روایت می کند. پس از آن پاموک «موزه بی گناهی» واقعی را تاسیس کرد. این موزه بر پایه موزه شرح داده شده در کتاب ساخته شده است و زندگی روزمره و فرهنگ مردم استانبول را طی دوره تاریخی رمان به تصویر می کشد. این موزه توسط اورهان پاموک با همکاری احسان بیلگین، سیم یوسیل و گریگور ساندر پلاسمان طراحی شده است.


Superkilen، کپنهاک، دانمارک

superkilen-norrebro-denmark-narenji-016-500px-narenji-ir.jpg

Superkilen پارکی با طول یک کیلومتر در شمالی ترین نقطه شهر کپنهاک دانمارک است. این منطقه دارای بیشترین تنوع نژادی و دینی در پایتخت دانمارک بوده و شاهد بیشترین چالش ها میان همسایگان است. این پروژه عظیم یک منطقه عمومی شهری بزرگ با هویت قوی در مقیاس محلی و منطقه ای را ایجاد کرده است. طراح: BIG و TOPOTEK1 و سوپر فلکس.


تئاتر تالیا، لیسبون، پرتغال

thalia-theatre-lisbon-narenji-018-500px-narenji-ir.jpg

تئاتر تالیا که در سال ۱۸۴۰ ساخته شده و اکنون تقریبا تبدیل به یک خرابه شده بود. ولی این پروژه، ساختمان را تبدیل به یک فضای چند منظوره برای کنفرانس ها، نمایشگاه ها و رویدادها کرده است. برای باقی نگه داشتن دیوارهای قدیمی، بخش بیرونی با بتن پوشانده شده در حالی که بخش داخلی همچنان به حالت اصلی خود باقی مانده است. طراحی شده توسط Gonçalo Byrne Arquitectos و Barbas Lopes Arquitectos.


برج شارد ، لندن، انگلستان

shard-london-narenji-015-500px-narenji-ir.jpg

برج شارد، به عنوان بلندترین آسمان خراش اروپای غربی، افق دید لندن را دگرگون کرده است. این ساختمان چند کاربره ۳۱۰ متری ترکیبی از بخش های اداری، مشهورترین رستوران های جهان، هتل ۵ ستاره Shangri-La، آپارتمان های مسکونی اختصاصی و بلندترین گالری پایتخت است. طراح: رنزو پیانو


T-Site، توکیو، ژاپن

t-site-tokyo-narenji-017-500px-narenji-ir.jpg

یک مجتمع ساختمانی برای Tsutaya که از غول های خرده فروشی کتاب، موسیقی و فیلم در ژاپن است. این ساختمان در ناحیه تجاری گرانقیمت توکیو واقع شده است و یک پروژه بلند پروازانه برای باز تعریف تازه این شرکت زنجیره ای از آینده خرده فروشی است. طراح: Klein Dytham.دسته بندی : سرگرمی , هنری , خبری , عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/8, 07:52 بعد از ظهر


چطور ریچارد برانسون، بیل گیتس، وارن بافت و بسیاری افراد ثروتمند دیگر اینقدر در کارشان عالی عمل کرده اند؟ این پرسشی است که حتما شما هم از خودتان پرسیده اید. در عین حال که کسی نمی تواند با کلمات، دلایل موفقیت آنها را توصیف کند، ولی با بیان درس هایی از طرز فکرشان می شود تا حدودی با ایده های این افراد آشنا شد.


در ادامه مطلب به 7 قاعده جالب اشاره می کنیم که آدم های بسیار موفقی به آنها عمل کره ولی افراد عادی ازشان دوری می ورزند. شاید همین ها وجه تمایز این دو دسته باشد.

guy-laliberte-space-Guy.jpeg

  1. کاری را که دوست دارید انجام دهید، ولی به فکر پول درآوردن هم باشید. گای لالیبرتی یک دلقک سیرک با تحصیلات دبیرستانی و اهل کِبک بود که تصمیم گرفت عده ای از اجرا کنندگان حرفه ای را به تاسیس سیرک خورشید (Cirque du Soleil) ترغیب کند. با وجود کمک های مالی دولتی، اسپانسرهای دست و دل باز و سختکوشی لالیبرتی سیرک به سختی چند سال اول را دوام آورد و سبک خاص خود را محکم کرد. حرکت استادانه لیبرتی این بود که وضعیت سیرکی را که یک سومش از آن او بود، از غیر سود آور به سود آور تغییر داد. امروزه او 1.8 میلیارد دلار ثروت دارد و حتی الآن هم دلقک بازی برای او یک حرفه مناسب است، البته تا وقتی رئیس باشد.

پس فقط انجام کار مورد علاقه ملاک نیست، اگر نتوانید از آن پول در بیاورید کم کم از انجامش دلسرد خواهید شد.

suzie_orman_1012.jpg

  2. کمتر پس انداز کن، بیشتر به دست بیاور. سوز اورمن که مشاور مالی، نویسنده و یک شخصیت تلویزیونی است برای خودش ثروتی به هم زده، چگونه؟ او به افرادی که نزدش می آیند یاد می دهد چطور بدون تجربه قبلی، از طریق صرفه جویی ثروت خوشان را افزایش دهند. او وقتی در میانه دهه سوم عمرش بود، خیلی ولخرج زندگی می کرد و در انبوهی از قرض غرق شده بود. اما برای نجات از آن وضع، از تجملات کم نکرد بلکه راه دیگری یافت و آن پرداختن به علاقه اش و دنبال کردن فرصت های مالی بود. حالا او سالی 300 هزار دلار صرف سفر با جت های خصوصی به دور دنیا می کند.

درسی که او به دیگران داده این است که وقت شما خیلی ارزشمندتر از آن است که صرف پس انداز اسکروچ وار پول های خرده ریز شود، در عوض آن را صرف شکار فرصت ها کنید.

bill-gates-mic.jpg

  3. کپی کن، نه نوآوری. امیدواریم این درس بد آموزی نداشته باشد. بیل گیتس که با 67 میلیارد دلار (به نقل از فوربس) ثروتمندترین انسان روی زمین است. او این دارایی را با ارائه لیسانس استفاده از سیستم عاملش به IBM کسب کرد. یعنی نقطه شروع اش آنجا بود. اما در واقع، این نرم افزار اقتباس کاملی بود از روی کدهای یک نفر دیگر. مایکروسافت در آن زمان فاقد نوآوری لازم برای نوشتن سیستم عامل از صفر بود، بنابراین آن را با استفاده از کد های یک شرکت دیگر ساخت که بابت آن فقط 25,000 دلار پول داده بود. وقتی گیتس نرم افزار دست دوم را به IBM تحول داد آنقدر باگ داشت که مهندسین IBM مجبور شدند آن را کاملا بازنویسی کنند.

33 سال گذشته و کسی نه این را به یاد می آورد و نه برای اش اهمیت قائل است. شاید بشود گفت درس این واقعه این است که نوآوری به ندرت مهم تر از کپی مناسب و به موقع است.

warren-buffet.jpg

  4. دانستن "چه چیزی..." مهم و دانستن اینکه "چه کسی..." از آن هم مهم تر است. سرمایه گذار افسانه ای، وارن بافت وقتی خیلی جوان بود به فلسفه هوشمندانه سرمایه گذاری اش دست یافت ولی دانستن اینکه "چه چیزی ارزش سرمایه گذاری دارد" به کار او نمی آمد زیرا پولی در بساط نداشت تا از نوسان های بازار سهام کسب درآمد کند. بافت زمانی ثروتمند شد که به خجالتی بودن خود چیره شد، افراد دیگری را برای مشارکت در سرمایه گذاری جذب کرد، و آنها را هدایت کرد تا عملکرد سهام مختلف را از زیر زبان مدیران شرکت ها بیرون بکشند.

خلاصه که درس این بود: کسی به تنهایی ثروتمند نمی شود.

bts-sunday-5.jpg

  5. برد-برد یک راه حتمی برای باخت است. آدام مک کی تهیه کننده و کارگردان هالیووی یکی از موفق ترین ها در حرفه خود است. او با ویل فرل در فیلم های شب های تالدگا، برادرخوانده ها، آن یکی ها و گوینده خبر همکاری کرده ولی فیلمی که دوران کار حرفه ای او را شکل داد هرگز به وقوع نمی پیوست اگر در حین حضور در گروه نویسندگان شوی Saturday Night Live و کارگردانی آن، یک قرارداد همکاری خوب برای تولید فیلم کوتاه نمی بست.

کلید موفقیت چه بود؟ او سعی نکرد بازی برنده-برنده را انجام دهد و به مدیر تولید Saturday Night Live، لارن مایکلز گفت که داشتن تیم فیلم سازی خودش برای ساخت فیلم های کوتاه شو، هزینه ماندن او در گروه است و بدون آن، می رود. مایکلز هم با روی باز این را پذیرفت.

GEW-15091-530x330.jpg

  6. توسعه کار مساوی است با توسعه درآمد. سر ریچارد برانسون موسس گروه تجاری ویرجین از خوانش پریشی شدید رنج می برد ولی در عین حال آن را بزرگترین نقطه قوت خود می داند. برانسون گروه سرمایه گذاری ویرجین را اداره می کند که کارش دادن سرمایه به نوآورانی است که ایده های درخشان و هماهنگ با استراتژی ویرجین دارند. او هرگز علاقه ای به مدیریت جزء به جزء شرکت های زیر مجموعه ویرجین نشان نداده زیرا اصلا این کار ممکن نیست. یک بار گفت: «اگر من قادر به خواندن صورت های مالی بودم، هرگز هیچ کاری در زندگی ام نکرده بودم.»

در مجموع، درس هایی که از او می شود گرفت اینها است: گسترش کار همراه با تمرکز بر روی نقاط قوت شخصی، و امکان دادن به دیگران برای انجام کاری که در آن قوی هستند.

r-STEVE-JOBS-large570.jpg

  7. هیچ چیزی مثل شکست و خرابی، به موفقیت منجر نمی شود. استیو جابز در دهه 80 یک بینش واضح داشت. ساختن کامپیوتری برای تصویر سازی سه بعدی که می توانست صنایع دفاعی، نفتی و درمانی را دگرگون کند. ولی دست آخر معلوم شد که او اشتباه می کرد و میلیون ها دلار از ثروتش را در راه تولید کامپیوتر تصویر ساز پیکسار که 125,000 دلار قیمت داشت از دست داد و نهایتا در سال 91 پروژه را متوقف کرد. در آن زمان تنها گروه سودآور در پیکسار، تیمی کوچک از انیماتورها بودند که از نرم افزار شرکت برای ساخت تبلیغات تلویزیونی استفاده می کردند. همان تیمی که سر انجام داستان اسباب بازی را ساخت. در سال 2011 که استیو جابز درگذشت، بیش از 70 درصد از ثروت 8.3 میلیارد دلاری اش از بابت سهمی بود که در استودیوی فیلمسازی پیکسار داشت، صنعتی که هرگز قصد شخصی برای ورود به آن نداشت.

نتیجه اینکه شکست ها هم پتانسیل اینکه پله موفقیت بشوند را دارند، فقط باید جور دیگر به آنها نگاه کرد.

دسته بندی : سرگرمی , خبری ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/7, 08:29 بعد از ظهر
 
 


دسته بندی : عکس های جدید ,


نویسنده : علی بیک محمدی 1392/01/4, 10:10 بعد از ظهر
 
 


دسته بندی : عکس های جدید , هنری ,» عشقی که هوس نیست! ( 1393/01/27 )
» با دختر بزرگ تر از خودم ازدواج کنم؟ ( 1393/01/27 )
» 13 عضو بی استفاده در بدن که نیازی به آنها نداریم! ( 1393/01/10 )
» از کاغذ سازی نوکیا تا برنج فروشی سامسونگ!غول های موبایل قبلا چه کاره بوده اند؟! ( 1392/12/29 )
» چشمان زیبای شما در قاب تصویر به روایت سورن مانولیان ( 1392/12/21 )
» خالق زیبای من ( 1392/11/13 )
» ۱۰ مکانی که اجازه مشاهده آنها روی نقشه گوگل را ندارید ( 1392/11/13 )
» گزارش تصویری: سیاستمداران دنیا با ژست‌های عجیب ( 1392/10/29 )
» 7 شوخی زشت آقایان با خانم ها ! ( 1392/10/25 )
» عکس: محافظت از روحانی با کیف ضدگلوله ( 1392/10/25 )
» سرتیم حفاظت سیدحسن نصرالله کیست؟ + تصاویر ( 1392/10/25 )
» بابک زنجانی چقدر ثروت دارد؟ ( 1392/10/25 )
» ترانه طنزی که ناصر فیض در انجمن شعر شهر خواند ( 1392/10/25 )
» عکس هایی متفاوت از حاشیه های مراسم دیشب توپ طلا ( 1392/10/25 )
» عکس: کاسیاس و همسرش ( 1392/10/20 )
» چرا استفاده از شبکه‌های Wi-Fi عمومی برای انجام امور بانکی و شخصی بسیار خطرناک است؟ ( 1392/10/16 )
» عکس: بازهم شادی عجیب غلامپور! ( 1392/09/29 )
» عکس: خودروی فرمانده ارتش ( 1392/09/29 )
» طالع گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع بینی بر اساس گروه خونی ( 1392/09/28 )
» طالع‌بینی براساس گروه خونی! ( 1392/09/28 )
» طنز/ علی لاریجانی:آمریکا خیلی پررو شده! ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013"آتلانتیک"(2) ( 1392/09/23 )
» برترین عکس‌های 2013 "آتلانتیک" ( 1392/09/21 )
» گران‌ترین لپ‌تاپ‌های دنیا+ عکس ( 1392/09/21 )
» بازتاب عذرخواهی کفاشیان از مسی ( 1392/09/21 )
» وقتی همسر اوباما غیرتی می شود +عکس ( 1392/09/21 )
» نامه فرناندا لیما رئیس جمهور برزیل به ضرغامی! ( 1392/09/18 )
» عکس: تغییر دکوراسیون اتاق رهبر انقلاب در 14 سال ( 1392/09/17 )
» تصاویر کوهنوردی حسن روحانی در ارتفاعات تهران ( 1392/09/17 )
موضوعات

صفحات

نظرسنجی

دوست دارید وبلاگ در چه زمینه هایی فعال باشد؟لینکدونی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic